Uitslagen Regenboog Loosdrecht  ’17

Einduitslagen

Uitslag Regenboog – Gold

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

NoZeilnoNaamPunten12345678910
1143Mark Neeleman, Pieter van Reeuwijk, Gerard van der Krogt18,031(6)34114(8)1
2149Peter Peet, Matthieu Moerman, Ted Duijvestijn21,0432112(7)(10)53
3156Kees Barnhard, John van Gelder, Rogier Vos27,074221443(12)(21)
460Serge Kats, DJ Lucas, M. Sluyters30,0(11)217(9)93134
5114Marc Blees, Bastiaan Kort, Wiebe Schippers32,01(10)15352(9)96
617Hans van Drunen, Johan Serier, Peter de Witte33,0134356(18)(18)29
7157Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck, Roelof Kok44,0(18)11(23)1186818
887Peter Bijlard, Sven Coster, Koos-Jan van Brouwershaven53,057317811(14)11(20)
988Jilke Andringa, Syb de Vries, Frank Bos53,0(12)7927(21)82711
10139Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Stein Tol/Annelotte van Houten54,061262613(16)(23)45
11141Harry Amsterdam, Tjalling Tjalsma, Daan Dijxhoorn55,021166314(dns)(15)67
12131Max Blom, Boris Bulk, Claire Blom60,0111285(16)13614(18)
1385Mark Drontmann, Robert Drontmann, Jip Pen61,028752(15)(dns)131014
1472Marinus Schouten, Peter Naeye, Hendrik Numan64,01071068129(17)(16)2
157Peter Hoogendam, Froukje Romkes, Jaap Rofekamp67,01428146(22)55(19)13
16158Cees Nater, Martin Buis, Addy Bouwmans67,0(14)937971012(17)10
17140Eric Kampschreur, Robert Kampschreur, Marcel de Jong/Frank Bik75,03145123(ufd)16(dnf)dns
18125Cees van Grieken, Peter van Koppen, Johan van de Pavert82,012295131115(20)15(25)
195Arthur Diephuis, Ellert Janssen/Sandro Gordijn, Bram Nugteren84,075153121712(19)13(24)
20148Leo Hartman, Rick Kampschreur, Fons Hartman/Patrick van Leeuw85,013(17)1141010147(20)16
2156Hidde Jan Haven, Don van Arem, Auke van der Werf89,0455214(27)17(24)2112
22116Steven Boersma, Marco Eeman, Gert Jan Zuidema97,0516(21)43201911(23)19
2335Jur van Woerkom, Albert Jan Padberg, Jelle v/d Zee97,0101844523(dns)(dns)1815
2438Douwe Zwart, Kit Coremans, Jack Hettinga115,086(dns)88(25)21222517
2550Guus, Matthieu, Ralph120,064131516(29)2221(26)23
26153M. van Munster, T. van Munster, E. Hafkamp/S. Jorissen125,093716726(dns)26(dns)dns
2737P. Schuil, Olga Schuil, Renny Terpstra126,022679191920(dns)24(26)
28150Joost van Raay, Jasper van Raay/Mark Tasche, Martin van Wettum/Raymond Perr130,022321611(24)23(25)2222
2975Eric de Nes, Jan Huib van Stade, Freek Kampschreur/de Nes131,04153124(dns)(dns)dnsdnsdns
3091Bart La Grouw, Roelof de Vries, Han Wierenga131,03412121028(dns)(dns)dnsdns

 

Uitslag Regenboog – Silver

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

NoZeilnoNaamPunten12345678910
1145Henk Bergsma, Gerben v/d Werf, Henk Jan Vissia19,015(ufd)(ufd)611122
2115F. Bulk, Eric Jongepier, Vasco Jongepier52,09(13)1110(17)53347
339Bas de Nes, Larsten Vlierboom, Joost Tijssen/Vincent de Jong62,013(21)14(15)23213312
4100Arjen Snoekc, Carel-Jan Zweep, Bote Hettinga65,015125(17)128(dns)265
5151Peter Kempeneers, Norbert Dieleman, Bert de Lange67,0(19)1516794(19)1411
694Maarten Versluis, Jan Busbroek, Gabry Busbroek76,012(14)10(16)129511134
778Erik Koekoek, Evelien Goedkoop/Wanda Meijst, Sander Jorissen77,09121015101146(dns)(dnf)
867Remko Boot, Peter Schouten, Wouter Pinckears80,01019911156(ocs)4(ufd)6
977Bouw van Wijk, Gilbert Imthorn, Robert Juffermans91,01623171287(dnf)5(ufd)3
10134Ebe van der Spek, Steyn van Driessel/Jimmy Fock, Gijs den Hollander91,08151313(20)1071015(17)
11123Maarten Max Moerman, Rodie van Mackelenbergh, Wybe van den Dool91,0(19)1681014(19)148813
1269Thijs Kok, Diederik Kok94,01514820212(dnf)(dns)59
13154Rob de Kraa, Boris Bayer, Stephan Visser95,0(ufd)1020101414127(ufd)8
1484W. Hos, E. Hermans, A. Hoogmoed96,0116(25)14131315159(dns)
15147Joop Roozenburg, van Wijk, Arjan/Rein99,05(24)16919(24)11161211
1618Maarten Paddenburg, Sjoerd Paddenburg, Coen ten Kley/Pieter Kempeneer103,0(20)(26)1114141710121015
1782Ron Zwart, Gerrit Versteeg, Matthijs Versteeg105,016(25)178(18)15818716
1896Karsten Groth, Job Roozenburg, Bas Lotman108,013913(23)2218617(ufd)10
19128Bert Zonjee, Max Rogmans, Maria Kuijper/André Verduin127,07161821(24)(26)13201418
20127Jasper van Eijk, Menno van Eijk, Bart Jonker127,082119131116(ocs)9(ufd)ufd
21135Peter Bisschop, Sebastiaan Winters/John Vries, Jasper Plantinga/Mark Koning131,061714111112(dnf)(dns)dnsdns
22107Jacob Boonstra, Wiebrand de Boer, Martijn Postma131,01718(23)1916(21)9191914
2322Roy Schiet, Gerben Boomsma, Jochem ter Steege/Paul van Sch131,0171118131322(dns)(24)1720
24126Paul Kok, Lindy Margadant, Jelte Baerends136,0211315181720(dns)(dns)1121
2554Fetze Reitsma, Sybout Reitsma, Johan de Visser137,0(28)1821916(25)17211619
26121Ernst Jan Broer, Brian d’Leon, James Veenhoff148,01520171820(23)182218(dns)
2766Frans Zonjee, Dees Zonjee, Roos Zonjee152,01711181822271623(dns)(dns)
28122Frans Brandjes, Arie Lust, Youri180,02784(dns)2328(dnf)dnsdnsdns
29152Jan van Staveren, nn, Cees Klinkenberg184,01410(ocs)2020(dns)dnsdnsdnsdns

 

Uitslag Regenboog – Bronze

Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

NoZeilnoNaamPunten12345678910
1136Tjerk Feenstra, Brord van Dusseldorp, Willem Jan Landman54,0(dns)(dns)12191514111
220Robert Jan Beek, W. van Breemen, JW Fleers67,0182119(dns)(dns)21222
345Jan Hein Bakker, Jos Kroon, Jan Floris Bakker/Marc Creton93,02019(24)17185(ocs)644
486Ido Poelman, Erik Poelman, Pieter Poelman102,0(22)221922(24)116868
5146Bas Korswagen, Rogier Leeflang, Jaap Zwitser/Jeroen den Tex103,01820162218333(dns)(dns)
6112Hans Rietjens, Dik Marijnen, Jaap Stuurwold111,0(24)132223229(dnf)787
774Walter van Berkum, Robert Foekema, J. Jensma115,0(dns)(dns)dns19177ocs533
858Ellard Tuik, Jan-Willem Vos/Henk Westerveld, Gerlinde vd Struijk/Peter Cruy116,02423(27)(25)2510510910
959Derek Tol, Steven Tol/Freek Tol, Boele Beukers121,0162523112313(ocs)(dns)55
10155Cock Ringeling, Martin Duiven, Pascal138,0261714(dns)1542(dns)dnsdns
1161Olaf Gietelink, Matthijs Amelink/Duco Wiertsem, Michiel van Rij/Robert Storm147,0(dns)(dns)dns2427dns89711
12133Willemsen, Bart van Bekkum, Tim Versteeg152,023262022198(ocs)4(dns)dns
1348Geert Soede, Jan-Jules de Jong, Hans Verhoeven/Florian Vreebur160,0212726172112(dns)(dns)ufd6
14102Rik Stapel, Jork Stapel/Jan Jaap Bosschiet, Wout Stapel/Jan Willem Verloop170,02524252424(dns)711(dns)dns
1568Kees Blok, Richard Koster/Jeroen Koster, Thomas Wijngaard/Lilian de Vri175,021222221236(dns)(dns)dnsdns
16103Geert Ruijs, Willem Huberts, Hans Maessen181,02220202525(dns)(dns)dnsdns9
1747Dirk van Eck, Jan-Hein Jesse, Bastiaan Fontein191,01922152421(dns)(dnf)dnsdnsdns
1816Cor de Groot, Arno, Allart192,0259261626(dns)(dns)dnsdnsdns
1989Hylke Willem Boersma, Hylke Willem, Joost193,023812(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdns
2014Bob Schenk, Victor Wierda, Alexander van Engelen/Machiel198,02019242025(dns)(dns)dnsdnsdns
211Ernest Menten, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
2115Arno Sap, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
2124nn, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
2133nn, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
2134nn, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
21108Nicolaas Willem Hoek, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
21110nn, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
21120Rene Hoogland, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
21144Mels Jongeneel, nn, nn243,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns

 

 

Olympiër Race donderderdag 1 juni

NoZeilnoNaamPunten123
191Mark Neeleman, Jos Schrier, ABN16,0871
287Peter Bijlard, Pieter Heerema, Koos Jan Brouwershaven18,01053
337Peter Schuil, Willem Nico Potma, ABN24,01617
4149Peter Peet, Lisa Westerhof, ABN25,02149
5150Joost van Raaij, Sven Coster, Dick Coster26,01592
660Michiel Sluyters, Serge Kats, BMW27,01323
7114Marc Blees, Guus Bierman, ABN30,091110
8140Robert Kampschreur, Robert Drontman, Caroline van ’t Sant31,011164
9158Cees Nater, Peter Burggraaf, BMW33,02328
10143Pieter/Gerard, Paul Manuel, ABN33,012615
11157Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck, Michiel Paulie34,051217
1256Matthieu Moerman, Renee Groeneveld, ABN35,04256
13156Kees Barnhard, Robert van Werkhoven, ABN37,0131311
1422Roy Schiet, Cees van Bladel, ABN45,031527
15148Leo Hartman, Pieter Jan Postma, Sicco Posthumus46,017821
165Arthur Diephuis, Harald de Vlaming, ABN48,072219
1717Hans van Drunen, Mitch Booth, ABN53,0271016
18139Frank Tol, John Stavenuiter, BMW55,0181720
19100Arjen Snoeck, Nick de Jong, ABN56,028235
20115Fred Bulk, Henny Bos Vegter, ABN60,0291912
217Peter Hoogendam, Ab Ekels, Pieter Keijzer61,063025
2285Mark Drontman, Jip Pen, BMW61,0222613
2378Sander Jorissen, Joop van Werkhoven, ABN62,030428
24145Henk Bergsma, Dorian van Rijsselberge, ABN62,0202814
25127Jasper van Eijk, Lobke Berkhout, Menno van Eijk64,0262018
26131Max Blom Sr., Dorien de Vries, Stijn Uijthoven64,0241822
2750Joop Rozenburg, Onno Tellier, BMW67,0142924
28123Steven Bakker, Kobus van den Bergh, ABN72,0252126
2918Maarten Paddenburg, Bart Verschoor, ABN73,0192430
3089Hylke Boersma, Guido Alkemade, ABN77,0212729
31141Harry Amsterdam, Cees Kurpershoek, ABN93,0313131
3275Eric de Nes, Gerard Lautenschutz, ABN102,0dnfdnsdns
3286Ido Poelman, Norbert Dieleman, ABN102,0dnsdnsdns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 – 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl