Alle uitslagen van 2005 die in de Regenboog verzeild zijn

 

Uitslagen

Openingswedstrijden Sneekermeer  23 en 24 april 2005  K.W.S.

 

NoZeilnoNaamPunten123
118maurice schonk, sneek6.0123
238douwe zwart, goutum12.0615
350henk bergsma, hilversum13.0292
45maarten morsman, enschede15.01041
578dirk zwart, sneek19.03106
654fetze reitsma, oppenhuizen23.08312
741jan joost versteeg, veenendaal24.04614
856versluis, zwolle26.07118
988jan busbroek, wanneperveen28.051211
1037peter schuil, sneek28.01477
11107lucas bouma, haskerdijken30.09813
1294busbroek/deelstra, grou32.011516
13118r.otto, giekerk35.016154
1480steven schraffordt, amersfoort35.012149
15117k.r. plaatje, goingarijp39.0131610
1672marinus schouten, grou43.0151315
1792harmen donker, sneek54.0dncdncdnc

 

 

Uitslagen

Voor Kaag   23 en 24 april 2005  K.W..V. de Kaag 
NoZeilnoNaamPunten1234
1140Rob de Kraa15,73151
287N.P.J Bijlard24,76512
375Erik de Nes31,41664
4108Leo Hartman31,75273
569Kok34,723105
660F. Sluyters38,741026
789Juriaan van Woerkom40,77438
845Eric Kampschreur52,0dns747
9127Ron van Eijk59,010889
1035H. Noppen62,0899dnf
1122E.L. Jacobs65,09111110

 

Uitslagen

Kleine Sneekweek  5 t/m 8 mei 2005   K.W.S. 

 

NoZeilnoNaamPuntenrace1race 2race 3race 4
117peter hoogendam, loenen aan de vecht8.03122
218maurice schonk, sneek19.022141
369w.m.kok, oegstgeest22.06439
4140g. potma, leiden26.0131dsq
578dirk zwart, sneek34.0dnf553
688jan busbroek, wanneperveen35.086138
737peter schuil, sneek38.0510167
8107lucas bouma, haskerdijken40.0151276
938douwe zwart, goutum43.0796ocs
1056versluis, zwolle45.01281510
1191f. la grouw, ilpendam48.01613811
12118r.otto, giekerk49.09712ocs
1350henk bergsma, hilversum50.04dnf4dnf
1494busbroek/deelstra, grou51.014141112
1577ah van drooge, tersoal54.011dnc104
16117k.r. plaatje, goingarijp55.0dnf11185
1754fetze reitsma, oppenhuizen64.013dnf9dnc
1899nard van bremen65.0101519ocs
1980steven schraffordt, amersfoort72.0dnfdnf1713
2072marinus schouten, grou84.0dncdncdncdnc

Punten straffen zijn als volgt:

77ah van drooge, tersoalrace 111, 11 –> 19 punten, scp

 

Uitslagen

Gouwe Ouwe   7 – 8 mei 2005   W.S.V. Rotterdam

Er is voor de Regenboog een nieuwe wisselprijs beschikbaar gesteld door Joost van Raaij. Deze prijs is in overleg met de familie en organisatie naar de j.l. overleden John Hofland vernoemd,

de ‘John Hofland wisselprijs’.

Deze werd uitgereikt door Josje en de introductie werd door Joost verzorgt.

NoZeilnoNaamPunten1234
1139Fred Bulk, Boris Bulk, Thomas Alart7,03121
275Eric de Nes, Jan-Huib v/d Stadt, Martin Buis, Kwv De Kaag9,02313
3134Manfred van Munster, René Peridon, Wsv Aegir14,05234
487Peter Bijlard, Brent Lucas, Arthur van Bergen Henegouwen, Kwv De Kaag18,01dnf42
522Robert Kampschreur, Edmond Jacobs, Ciske Regout, Kwv De Kaag26,064dns5
696Joop Rozenburg, Mels Jongeneel, Job Martijn Roozenburg, Kwv De Kaag27,0dnf556
789Juriaan van Woerkom, Jeroen Beherend, Martijn Bruins, Wsv Aegir37,04dnfdnsdns
8133Raoul Oosthoek, Erik van Zwieten, Thom Ringsma, KR&Z de Maas39,0dnfdns6dns
9140Rob de Kraa, Joost Houwelingen, Gerhard Potma, Kwv De Kaag44,0dnsdnsdnsdns
95Jan van Staveren, Maarten Morsman, Willem Timmers, Kwv Sneek44,0dnfdnsdnsdns

 

Uitslagen

Makma Trophy   14 – 16 mei 2005   K.W.V.L.  
Series PlaceSail NoHelmCrew1CrewSeries PointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1140Rob de KraaJoost HouwelingGerhard Potma113111155
218Maurice SchonkTjalling TjalsmaFrank Hettinga181324813
374Frits BeckBoudewijn BeckSjoerd Vollebregt224292522
45Jan van StaverenMaarten MorsmanWillem Timmers252531918
5134Manfred van MunsterRene Perridon29977726
617Peter HoogendamJoost TijssenRobert Drontmann3483111663
7139Fred BulkBoris BulkMarijke van der Stadt38144514231
8116Rob BreurJoost van RaayGerben v/d Werff42163185310
975Eric de NesJan Huib van der Stadt45111168179
1037Peter SchuilOlga SchuilArjen Piersma461913163104
1150Henk BergsmaBas MeermanWillem Nico Potma461093111321
12108Leo HartmanNard van BreemenPatrick van Leeuwen486810131212
1345Eric KampschreurFrank BikGert Jan van Leest507144102115
1420Cees van GriekenWouter FleersHenk Jan Vissia585612231916
1569Thijs KokKokKok601315182177
1687Peter Bijlard6112311917112
1789Juriaan van WoerkomJeroen BehrendMartijn76181215181417
1856Maarten VersluisRobert van der ZalmGovert Versluis7720311415424
19120Peter KempeneersBert de LangeCees Klinkenberg81171713161827
207Jan Frans MandemakerBas de NesFleur Mandemaker8322162020918
2172Marinus SchoutenJan van DrogeRogier Slopsema83151023122423
2235Henk NoppenJeroen KrijtAd Padberg85231821191611
23115Frank TolErnst Jan BeukersDerek Tol93211917242214
24130Tjerk FeenstraHenk Jan Roerink117252126252720
2516Cor de GrootD. VerdooldJ. Zandbergen117242025222631
2622Robert KampschreurEdmond JacobsMark Dullaart120273122272519
27101Fred BoschErik KoekoekJan Dwarshuis127313124262026
2814133262228292831
29133Raoul OosthoekErik van ZwietenThom Ringsma140283127303025
3097Hans de JongHans de JongMarcel de Jong147313131282928

 

Uitslagen

Houtevenement    21 – 22 mei 2005   K.W.S.

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPuntenrace 1race 2race 3race 4race 5
118maurice schonk, sneek5.0211(ocs)1
217peter hoogendam, loenen aan de vecht8.032(7)12
378harry amsterdam, sneek13.04522(dnf)
450henk bergsma, hilversum17.01637(dnf)
52ruurd veldhuis, blauwhuis19.053(dsq)83
656versluis, zwolle19.06454(7)
738douwe zwart, goutum23.08(15)465
8107lucas bouma, haskerdijken24.0(11)71034
9118r.otto, giekerk33.0988(dnf)8
1077ah van drooge, tersoal34.01211(15)56
1188jan busbroek, wanneperveen34.07106(12)11
1220jeannette ritchi, sneek37.010(13)999
1372marinus schouten, grou43.0(15)9141010
1437peter schuil, sneek47.0(ocs)12121112
1594busbroek/deelstra, grou56.0(17)17131313
16117k.r. plaatje, goingarijp59.0131611(dnf)dnc
1780steven schraffordt, amersfoort63.0141416(dnf)dnf
1891f. la grouw, ilpendam65.016181714(dnc)

 

Uitslagen

Voor Braassem    21 – 22 mei 2005    W.V. Braassemermeer  
NoZeilnoNaamPunten1234
1140Rob de Kraa, Joost Houweling, G. Potma
Geronimo
15,01911
2139Fred Bulk, Boris Bulk, Patricia Engelvaart26,73542
369Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
30,02187
4116Kees Barnhard, Gerben van der Werff, Arthur / John
3 met stuurman
31,77235
575Eric de Nes, Jan Huib van de Stadt, Martin Buis
Happy Elephant
42,747103
6108Leo Hartman, Nard van Breemen, Patrick van Leeuwen
De Brave Hendrik
46,08854
745Eric Kampschreur, Frank Bik, Gert Jan van Leest46,76478
889Max Behrend, Jeroen Behrend, Robert Behrend
Wilhelmina
49,456610
9115Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Derek Tol
Concubinaatje
53,493dnf6
1048Geert Soede, Frits Bussemaker, Kuppers / Donders
Leede
64,0111199
115Jan van Staveren, Willem Timmers
Snip
66,0dncdnc2dns
12133Raoul Oosthoek, Thom Ringsma, Boudewijn Mos
Flitspopper
69,010121112
1314Bob Schenk, John Brussel, Bas Korswagen
Tijdverdrijf
74,0121013dns
1435Henk Noppen
First Lady
77,0dnsdns1211

 

Uitslagen

Zomer Braassem         11 – 12 juni en 18 – 19 juni 2005     W.V. Braassemermeer

 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPunten12345678
1140Rob de Kraa, Joost Houweling, Erik Buys
Geronimo
38,81(6)336531
274Frits Beck, Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck
Windekind
50,732(11)124118
387Peter Bijlard, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
De maetschap
52,7582811(13)6
45Jan van Staveren, Barnhard, Timmers
Snip
68,04111187(16)10
5108Leo Hartman, Bert van der Spek, Nard van Breemen
De Brave Hendrik
79,16747566(9)
660Frans Sluijters, Dirk-Jan Lucas, Michiel Sluijters
Eau Courante
84,074710(16)8211
7139Fred Bulk, Boris Bulk, Addy Bouwmans
Moshulu
84,7(dnf)3dnf2141142
8116Gerben v.d. Werff
Drie met stuurman
89,72146412(15)107
9134Manfred van Munster, Gijs, Lex
Raldidaldi
94,095959107(dns)
1075Eric de Nes, Jan Huib van de Stadt, Martin Buis
Happy Elephant
108,08105915(16)516
1192Harmen Donker, Wouter Fleers, Henk-Jan Vissia
Sjalom
111,4(dns)dnsdnsdns10313
1289Juriaan van Woerkom, R. Fransens, M. Schuurs
Wilhelmina
114,01091214(17)1495
13115Frank Tol, Tol, Tol
Concubinaatje
116,0131617164(18)84
14121Jan Frans Mandemaker, Fleur Mandemaker, Jelle van der Zee
Iris
124,7(dns)dns1618321713
1556Maarten Versluis, Gabry Busbroek, Duco/Robbert/Boudewijn
Oranje
127,01215813139(18)15
1645Eric Kampschreur, Frank Bik, Gert-Jan van Leest
Halve Maen
132,71113106191319(dns)
1735Henk Noppen, Jeroen Peedberg, Ab Peedberg
First Lady
147,0(dsq)18131711171514
1822Robert Kampschreur, Edmond/Arno, Jeroen/Ciske
Appeltje eitje
147,01412151518(19)1417
1969Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
151,0(dns)dnsdnsdns7121212
20120Peter Kempeneers, Bert de Lange, Cees Klinkenberg
Jantje van Leyden
167,0(dsq)111412dnsdnsdnsdns
21133Raoul Oosthoek, Boudewijn Mos, Erik van Zwieten
Flitspopper
173,0151718192020(dns)dns

 

Uitslagen

Zomerwedstrijden Sneekermeer   25 – 26 juni 2005  K.W.S.
NoZeilnoNaamPunten123
120cees van grieken, rijnsaterwoude8.0422
22ruurd veldhuis, blauwhuis11.0335
3110
  1. rijpkema, de wilgen
16.0556
438douwe zwart, goutum17.0674
537peter schuil, sneek18.0189
678dirk zwart, sneek19.07111
7107lucas bouma, haskerdijken20.02612
8118r.otto, giekerk21.01191
950bas meerman, reeuwijk21.01443
1054fetze reitsma, oppenhuizen27.09117
1180steven schraffordt, amersfoort32.0121010
1291
  1. la grouw, ilpendam
35.013148
1372marinus schouten, grou35.0101213
1456versluis, zwolle36.081315
1583fokke de jong, akkrum44.0151514
1677ah van drooge, tersoal51.0dncdncdnc

 

Uitslagen

Kaagweek 2005   9 t/m 13 juli 2005     K.W.V. de Kaag

Uitslag Regenboog – A1

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPunten12345
174Frits Beck16,0121(10)7
25Jan van Staveren16,72314(11)
3139Fred Bulk19,4343(14)1
4140Rob de Kraa21,0412(dsq)5
538Douwe Zwart21,04251(9)
6108Leo Hartman25,78(9)232
7116Rob Breur28,713(ocs)94
8134Boris Bayer30,4617(8)3
960Frans Sluyters30,45632(15)
1087Peter Bijlard39,42(12)766
1175Eric de Nes44,07457(14)
12115Frank Tol44,07745(dns)
1345Eric Kampschreur49,4386(12)12
14120Peter Kempeneers53,0105413(16)
1569Thijs Kok58,01458(15)8
1637Peter Schuil61,7138611(dns)
1789Juriaan van Woerkom66,059(dnf)1613
1835Henk Noppen66,76128(17)17
1999Alwin van Daelen67,796dns(dsq)10

Uitslag Regenboog – A2

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPunten12345
156Maarten Versluis36,79(11)1013
281Albert van Vianen38,0(15)14921
3121Jan Frans Mandemaker44,0(17)71252
491Jan Bart Lucas50,7(11)10946
5127Ron van Eijk62,010(13)13115
696L.J. Roozenburg63,0(16)131277
716C. P. de Groot, D. Verdoold, Jeroen63,71415113(dns)
822Robert Kampschreur63,71211116(dns)
91Ernest Menten66,013(16)15124
1014Bob Schenk70,0(16)1413910
1197Hans de Jong73,0(17)1614109
1286Ido Poelman73,0121010(dns)dns
13133R.H.J. Oosthoek77,0(18)1715138
14135Alex Jongman78,015(ocs)148dns
15107Lucas Bouma80,081516(dns)dns
16130Tjerk Feenstra88,011(ocs)dnsdnsdns

Uitslag Teamwedstrijden

 

ZaterdagZondagDinsdag
09-jul-0510-jul-0512-jul-05
Team HollandPunten
1ste wed.2de wed.3de wed.4de wed.5de wed.6de wed.Totaal
60Peter Peet310545128
87Peter Bijland92123320
99Alwin van Daelen103101010952
116Kees Barnhard273941035
140Rob de Kraa41411213
Totaal282323262325148
Team Friesland  
37Peter Schuil75679842
38Douwe Zwart54868738
56Potma18252422
92Harm Donker89787544
130Sipko Zwart66936636
Totaal273232293230182

Uitslag Dames-Regenboog

 

NoZeilnoNaamPunten1
160Lies Sluyters, Frans Sluyters, Michiel Sluyters0,01
2108Ingrid vd Spek, Leo Hartman, Bert vd Spek3,02
334Marcelien Neeleman5,73
499Sandra Peet8,04
5140Anita de Kraa, Potma10,05
6139Patricia Engelvaart11,76
787Reijke Zwartjes13,07
891Marian La Grouw14,08
9116Inge Segeren, Gerben, Ge vd Berg15,09
1037Olga Schuil, Peter Schuil16,010
11121Fleur Mandemaker17,011
1238Jitske Wester18,012
1345Yvette Kampschreur, Frank Bik, Gert-Jan van Leest19,013
1469Linetta Kok20,014
1522Nanette Moerman, Anton Korswagen21,015
1696Konijnenburg, J. Roosenburg, J.M. Jongenneel22,016

 

Uitslagen

Boomsma KE Grou    23 – 24 juli 2005     K.W.V. Frisia

Uitslag Regenboog A1
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
174Frits Beck, Boudewijn Beck, Niels Kok
Windekind
6,0131(4)1
2140Rob de Kraa, Joost Houweling, Gerhard Potma
Geronimo
8,02321(12)
334Mark Neeleman, Hans v. Stekelenborg, Ronald Lafeber
Tureluur
10,03115(10)
492Harm Donker12,021(6)54
560Cees Nater, Heiko de Boer, Gerben van der Werff
Eau courant
13,04621(7)
6139Fred Bulk, Addy Bouwmans, Boris Bulk
Moshulu
16,05542(8)
7134Manfred v. Munster, Gijs Vrind, Jurriaan v. Woerkom
Raldidaldi
16,05254(13)
818Team Schonk, Tjalling Tjalsma, Frank Hettinga
Wilskracht
18,034(9)29
9118Roelf Otto, amsterdam, van dijk
Wissi Wossi
23,07439(19)
1088Jan Busbroek, Han de Bruyn Kops, Gaby Busbroek
Blauwvinger
24,015117(18)
1169Thijs Kok, kok, kok
Wildebras
24,0787(15)2
1238Douwe Zwart, Marcel Franckena, Rein Bootsma
Boogschutter
24,0(10)9933
1375Eric de Nes, Martin v. Wettum, Olga Schuil
Happy Elephant
24,097(10)35
14108Leo Hartman, Nard v. Breemen, Patrick v. Leeuwen
Brave Hendrik
25,092410(11)
1578Dirk Zwart, T. Bosma, J. Bijma
twentschejoffer
26,08639(15)
16126Guus de Groot, Lodewijk Schut, Joost van Raaij
Belofte en Leug.
27,0(11)7686
1720Cees van Grieken, Henk Jan Vissia, Wouter Fleers
Waterzonnetje
31,081256(16)
18107Lucas Bouma, J. Otte, N. Tuininga
on(t)roerendgoed
36,0413712(14)
19110Douwe Rijpkema, Albert de Vries, Niek vd Tol
Swan
37,0612811(17)

 

Uitslag Regenboog – A2
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
12Ruurd Veldhuis, Juriaan Beeker, Arnoud de Haan
Schelm 3
30,068(13)124
245Eric Kampschreur, Frank Bik, Gertjan v. Leest
Halve Maen
32,0101011(14)1
377J.A. van Droogen, R. Slopsema, E. Laroy
Iris
35,01211(13)102
4120Peter Kempeneers, Nico Wassenaar, Bert de Lange
Jantje v. Leijden
36,0(12)108711
556M.Versluiswachter, R. v.d. Zalmslager, R. v. Poppelbaco
Oranje
37,011(14)1286
6117K.R.Plaatje, M. Berrens, D. Eggink
Lady Ann
41,0(17)1114133
780Rikkert Groot, Jort Schraffordt, Martin Pereboom
Johanna de Waanzinnige
44,0(14)1310138
8130Tjerk Feenstra, HenkJan Roerink, C.Nooitgedacht
Froukje
46,0141512(16)5
9121J.F. Mandemaker, Fleur Mandemaker, Jelle v.d. Zee
Iris
48,01391511(dnc)
1072Marinus Schouten, Chantoine Boomsma, Sipko Eggink
Beerenboog
51,0(dnc)dnc1669
1191Franklin la Grouw , Bart la Grouw , Stephan la Grouw
Tridente d\\
52,0(16)1415167
1222Robert Kampschreur, Edmond Jacobs, Ciske Regout
Rozengeur….
54,015(16)141510
1394Dagomar Deelstra, Timo Weda, Joost
Gabri-elle
54,01315(18)1412
1414Bob Schenk, Bas Korswagen, John Brussel
Tijdverdrijf
62,015(dsq)161714
15101Fred Bosch, Hans Webbing, Lucas Ruinemans
T,Sjoch
65,01617dnc(dns)13
1686Ido Poelman, Michel Heidweiler, Erik Poelman
De Zaan
67,0181617(dns)16
1776Eddy van Hoorn, Burt Bosch, Willem Groskamp
Coppelstock
75,0dncdnc(dnc)dns15
1854Fetze Reitsma, Sybout Reitsma, Aant Reitsma
Gewoon Briljant
79,0(dnc)dncdncdnsdnc
195Jan v. Staveren, Maarten Morsman, Willem Timmers
Snip
80,0dncdnc(dnc)dnsdnc

 

Uitslagen

Uitslagen    Sneekweek 2005    6 t/m 11 augustus 2005  K.W.S.

Uitslag Regenboog – gold
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

1140rob de kraa, schilde (b)6.0(2)11112
217peter hoogendam, loenen a/d vecht9.0113(10)31
3107harry amsterdam, sneek14.01224(dnf)5
450henk bergsma, hilversum15.023262(7)
534mark neeleman, reeuwijk16.04413(5)4
65maarten morsman, enschede19.053524(6)
745eric kampschreur, leiden31.05465(dsq)11
892harmen donker, soesterberg34.03107(11)113
918maurice schonk, sneek35.07210(14)610
10134manfred van munster, bergschenhoek41.06631313(dnf)
11116kees barnhard, leimuiden41.0659714(dnf)
1277ah van drooge, tersoal41.0985(17)109
1360frans sluyters, voorschoten42.0126897(13)
1478dirk zwart, sneek44.0814688(16)
15108leo hartman, warmond45.04(dnf)416912
16110d. rijpkema, de wilgen46.0871112(16)8
1756versluis, zwolle55.07(15)4151514
182ruurd veldhuis, blauwhuis57.010117(19)1217
19115frank tol, aerdenhout59.01089(18)1715
2069w.m.kok, oegstgeest71.035(dnc)dncdncdnc

Uitslag Regenboog – silver
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

137peter schuil, sneek28.0(14)128224
289jur van woerkom, rotterdam30.099(10)183
388jan busbroek, wanneperveen30.0117(14)471
438douwe zwart, goutum34.0(16)915316
5130henri boere, gouda42.0(15)1012767
6117k.r. plaatje, goingarijp43.0(14)13115410
767hans van drunen, rotterdam47.01311(16)10112
886ido poelman, woubrugge51.012(16)129513
9136tjerk feenstra, brielle52.01315(dnf)6108
10128bert zonjee, uitgeest56.0(16)12158129
11118r.otto, giekerk65.0(15)1414111511
12126schut, rotterdam69.011(dnf)13ocs3dnf
1391f. la grouw, ilpendam70.0(17)1313161414
14114beer van arem, sneek75.0(raf)dnc17121312
1580steven schraffordt, amersfoort77.0(dnc)dnfdncocs95
16101fred bosch, ermelo86.01717(dnf)1516dnc
1758ellard tuik, zwolle87.018(dnc)1617dnc15
18133raoul oosthoek, rotterdam89.0(dnc)161813dnfdnc
19122frans brandjes, uitgeest98.0(dnc)dncdnc14dnfdnc
20401kws401105.0(dnc)dncdncdncdncdnc

Team Wedstrijden

 

Team Holland
Zeilno.Naam1e race2e race3e race4e race5e race6e racetotaal
60Peter Peet321341
87Peter Bylard8910463
89Alwin van Daelen414636
116Kees Barnard910510109
140Rob de Kraa532524
Totaal292522282523152
Team Friesland
Zeilno.Naam1e race2e race3e race4e race5e race6e racetotaal
18Maurice Schonk253112
37Peter Schuil647885
38Douwe Zwart1069777
50Henk Bergsma7762510
92Harm Donker188998
Totaal263033273032178

 

Uitslagen

Uitslag   Nederlands Kampioenschap 2005  18 – 21 augustus 2005   K.W.S.

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

15Jan van Staveren20.0453(11)611
234Mark Neeleman21.013291(19)5
350Henk Bergsma34.021311512(17)
487Peter Bijlard34.071(32)10862
560Frans Sluyters39.0(15)2515944
617Peter Hoogendam41.0814(24)6436
718Maurice Schonk46.0(17)76471012
8139Fred Bulk49.056412(15)814
9140Rob de Kraa53.034222022(27)
1099Cees Nater59.0916(21)311137
11116Kees Barnhard69.0(23)118171959
1269Thijs Kok72.0111892239(ocs)
1378Dirk Zwart80.06107(ocs)161130
1474Frits Beck81.019813713(28)21
1520Cees van Grieken88.012171226318(28)
16115Frank Tol93.0dsqdsq151327(30)8
17130Henrie Boere94.030(33)118102015
1837Peter Schuil97.02122141621(23)3
1967Hans van Drunen101.016918(28)251518
2038Douwe Zwart111.0(dsq)dsq191914711
2145Eric Kampschreur119.0142526(31)172413
2275Eric de Nes120.020122035(ocs)1716
2389Juriaan van Woerkom125.025191727(29)2710
2488Jan Busbroek128.01321252326(dnf)20
25107Harry Amsterdam130.01015103222(dnc)dnc
2656Maarten Versluis133.018203114(ocs)1634
27136Tjerk Feenstra138.0222627(30)201429
28131Max Blom138.02424(33)21242223
29117Klaas Plaatje145.0(dnf)282918123226
3054Fetze Reitsma150.0272923221831(32)
31114Beer van Arem157.03334(dnf)5332131
3272Marinus Schouten164.028301636(ocs)2925
33118Roelf Otto169.03131(35)25283519
3491Franklin La Grouw175.03223303335(36)22
3548Geert Soede175.0292734293125(ocs)
3680Steven Schraffordt177.026(dnf)28243226ocs
3794Ellen Busbroek188.03432(36)34303424
38133Raoul Oosthoek209.0dsqdsq37(ocs)343333
39108Leo Hartman246.0(dnc)dncdncdncdncdncdnc
39134Manfred van Munster246.0(dnc)dncdncdncdncdncdnc

RDG-uitslagen zijn als volgt:

115Frank Tolrace 1:11 punten
115Frank Tolrace 2:19 punten
38Douwe Zwartrace 1:41 punten
38Douwe Zwartrace 2:41 punten
133Raoul Oosthoekrace 1:36 punten
133Raoul Oosthoekrace 2:36 punten

 

Uitslagen

Uitslag   Langweerder weekend   27 – 28 augustus 2005    K.W.V. Langweer

 

No ZeilnoNaam Punten 1 2 3
138Douwe Zwart, Goutum7,0421
288Jan Busbroek, Wanneperveen9,0234
32Ruurd Veldhuis, Blauwhuis10,0145
4107Lucas Bouma, Leeuwarden11,0362
5136Tjerk Feenstra, Brielle12,0516
6118R.Otto, Giekerk18,0873
737Peter Schuil, Sneek19,0658
891Bart la Grauw, Ilpendam26,07127
956Robert M.Engelbracht, Oud Turnhout30,011811
1041Jan Joost Versteeg, Veenendaal31,091012
11117K.R.Plaatje, Goïngarijp32,0dnf99
1272Jodocus Boomsma, Roodkerk34,0101113
1383ObbeLubach, Akkrum

 

Uitslagen

Kampioenschappen regio Noord   2 t/m 4 september 2005    Watersportverbond regio Noord en de K.W.S.

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

 

NoZeilnoNaamPunten1234567
178Sipko Zwart, Sneek11.0(8 )214121
2107Lucas Bouma, Haskerdijken21.0(ocs )471414
337Peter Schuil, Sneek21.0134(5 )553
4136Tjerk Feenstra, Ijlst23.0256(8 )262
577Lex van Drooge, Tersoal27.05137(10 )47
638Douwe Zwart, Sneek32.0(ocs )929336
72Ruurd Veldhuis, Blauwhuis37.06(8 )83875
888Jan Busbroek, Wanneperveen43.0(ocs )6566911
972Marinus Schouten, Grou46.0410(dnf )271112
1041Jan Joost Versteeg, Veenendaal53.037(dnf )12dnf108
1191Franklin la Grouw, Ilpendam53.07(11 )911989
12118
  1. Otto, Giekerk
66.0(dnc)dnc1010111210

 

 

Uitslagen

Uitslag   Na Braassem   10 en 11 september 2005   W.V. Braassemermeer

 

NoZeilnoNaamPunten123
169Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
13,0215
25Jan van Staveren, Willem Timmers, Daan Colegem
Snip
13,7143
3139Fred Bulk, Addy Bouwmans, Boris Bulk
Moshulu
24,73ocs2
4116Kees Bernhard, Gerben van de Werff, Ton Boxhoorn
3 met stuurman
26,0dnf51
57Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen30,0484
675Eric de Nes, Marijke v/d Stadt, Martin Buis
Happy Elephant
32,0dnf27
750Michael de Kraa, Roelof, Rob
Golfbreker
33,4dnf36
896Joop Roozenburg, Henk van Wijk, Jacques van Wijk
Asbest
37,0578
9140Rob de Kraa, Gerhard Potma, Joost Houweling
Geronimo

 

Uitslagen

Uitslag   Sluitingswedstrijden Sneekermeer  24 en 25 september 2005  K.W.S.

 

NoZeilnoNaamPunten123
118maurice schonk, sneek4,0121
2107lucas bouma, haskerdijken9,0333
378dirk zwart, sneek10,0514
42ruurd veldhuis, blauwhuis15,0672
537peter schuil, sneek17,0485
620jeannette ritchi, sneek20,02126
7136tjerk feenstra, brielle20,0848
838douwe zwart, goutum22,01057
991
  1. la grouw, ilpendam
28,011611
10130angela brandsma, sneek28,09109
1183fokke de jong, akkrum33,012912
1254fetze reitsma, oppenhuizen34,0131110
1341jan joost versteeg, veenendaal36,0713dnc
1458ellard tuik, zwolle48,0dncdncdnc
1472marinus schouten, grou

 

Uitslagen

Na Kaag  24 en 25 september 2005 K.W.V. de Kaag

 

NoZeilnoNaamPunten1234
150Henk Bergsma9,02212
2139Fred Bulk13,73141
387Peter Bijlard25,14333
469Kok, Thijs29,01dsq24
575HJ v/d Stadt41,46465
645Eric Kampschreur47,45686
714Bob Schenk
Tijdverdrijf
54,09958
835Henk Noppen
First Lady
55,011579
9127Ron van Eijk55,077107
1096L.J. Roozenburg
Asbest
59,088910
11102Rik Stapel