Alle uitslagen van 2006 die in de Regenboog verzeild zijn

Uitslagen

Openingswedstrijden Sneekermeer  22 en 23 april 2006  K.W.S. 

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

118maurice schonk, sneek8.041(6)3
278harry amsterdam, sneek10.0145(7)
3107lucas bouma, haskerdijken11.0(8)542
42ruurd veldhuis, blauwhuis12.0(dnf)714
538douwe zwart, goutum14.023(12)9
637peter schuil, sneek17.0(dnf)638
717henk bergsma, hilversum18.0(dnf)dnc21
888jan busbroek, wanneperveen20.052(13)13
991franklin la grouw, ilpendam20.0389(14)
1077lex v. drooge, terzool22.06(dnc)115
1172marinus schouten, grou27.07(dnc)812
1280steven schraffordt, amersfoort28.0(dnf)dnc76
1383arjen snoekc, groningen29.09(ocs)1010
1454fetze reitsma, oppenhuizen30.0109(14)11

 

Uitslagen

Voor Kaag  22 en 23 april 2006  K.W..V. de Kaag
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
160Frans Sluiters92122
2139Peter Bijlaard19,43314
375Eric de Nes254281
445Eric Kampschreur281455
550Michael de Kraa447547
6127Ron van Eijk46,48639
7108Leo Hartman46,75ocs73
856Martin van Leest48,16766
914Bob Schenk61dns898
10140Joost Houweling72dnsdnsdnsdns
1089Juriaan van Woerkom72dnsdnsdnsdns

 

Uitslagen

Gouwe Ouwe  6 – 7 mei 2006   W.S.V. Rotterdam  
NoZeilnoNaamPunten1234
1140Rob de Kraa, Joost Houwelingen6,01131
25Jan van Staveren, Maarten Morsman, Joost Timmers13,07312
360Frans Sluyters, Michiel Sluiters, Martin Kuiters21,03558
475Eric de Nes, Jan Huib v/d Stadt, Leander Lignac21,06663
5134Manfred van Munster, Gijs Vrind, Jos Westerveld23,08447
6116Kees Barnhard, Ge v/d Berg, Ton v/d Meer29,049106
7139Peter Bijlard, Brent Lucas, Arthur van Bergen Henegouwen31,02102ocs
892Jeannette Ritchi-Hofland, Wouter Fleers, Henk-Jan Vissia38,01012124
9126Joost van Raay, Lodewijk Schut, Nard van Breemen38,0588dns
1056Martin van Leest39,09211ocs
1150Michael de Kraa, Gerben v/d Werf, Vincent Huntelman42,0131595
1289Juriaan van Woerkom, Robbert v/d Zalm, Ab Padberg46,01577dns
13115Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Wim Haze47,011131310
1496Joop Rozenburg51,01611159
15133Raoul Oosthoek, Erik van Zwieten, Thom Ringsma57,014161611
1645Robert Kampschreur, Edmond, Arno57,0121414dns

 

Uitslagen

Houtevenement    13 – 14 mei 2006  K.W.S. 

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten race 1 race 2 race 3 race 4 race 5
118maurice schonk7.01114(5)
256harry amsterdam10.0(4)4312
338douwe zwart11.0334(6)1
437peter schuil18.02565(13)
577ah van drooge19.05(8)527
62ruurd veldhuis22.0829(12)3
791franklin la grouw27.09(10)738
872marinus schouten28.069(10)94
9107lucas bouma30.010(11)2810
1088jan busbroek33.076(11)119
1183arjen snoekc35.0127(13)106
1292Siep-Jan Wiersma38.011(dnf)8712
1354fetze reitsma48.0(dns)12121311

Uitslagen

Voor Braassem  20 – 21 mei 2006    W.V. Braassemermeer

 

NoZeilnoNaamPunten124
1108Leo Hartman, Nard van Breemen, Merijn Olsthoorn11,4133
260Frans Sluijters, Dirk Jan Lucas, Michiel Sluijters
Eau Courant
16,7324
3140Rob de Kraa, Fred Bulk, Joost Houweling
Geronimo
17,0dnf11
45Jan van Staveren, Maarten Morsman, Joost Tijssen
Snip
23,02dsq2
575Eric de Nes, Jan Huib van de Stadt, Leander Lignac
Happy Elephant
36,7dns46
6139Boris Bulk, Thomas Allart, Lennart Verdel
Moshulu
37,0dns55
756Martin van Leest, Soldaat, Soldaat
Oranje
47,0dnsdsq7
850Michael de Kraa, Gerben van der Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
48,0dnsdsq8
9116Kees Barnhard, Ton Zandbergen, John van Gelder
3 + stuurmannen
51,0dncdncdnc
9134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind

 

Uitslagen

Kleine Sneekweek   25 t/m 28 mei 2006  K.W.S.  

 Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten race1 race2 race3 race4 race5
118maurice schonk, sneek7.04111(dnf)
217henk bergsma, hilversum8.0(9)2222
378harry amsterdam, sneek15.03(8)741
477ah van drooge, tersoal21.0(11)6573
538douwe zwart, goutum22.02(9)965
637peter schuil, sneek25.064411(dnf)
7140joost houweling, warmond28.0(dnc)dsq334
888jan busbroek, wanneperveen32.0(dnc)365dnf
972marinus schouten, grou34.0(13)511126
1080steven schraffordt, amersfoort36.077(14)148
112ruurd veldhuis, blauwhuis38.01(dsq)109dnc
12107lucas bouma, haskerdijken38.0810128(dnc)
13117k.r. plaatje, goingarijp41.01211810(dnc)
1483arjen snoekc, groningen43.01013(15)137
1591franklin la grouw, ilpendam45.05121315(dnc)
1654fetze reitsma, oppenhuizen72.0(dnc)dncdncdncdnc
16108leo hartman, warmond72.0(dnc)dncdncdncdnc

 

 

 Sailing Results

Koninklijke Watersportvereening “Loosdrecht”
Jeep Challenge 2006

 

Series PlaceSail NoBoatHelmCrew1CrewSeries PointsRace 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
117MaasHenk BergsmaMartin van WettumWillem Nico Potma119 21161
234TureluursMark NeelemanGijsSander258616 317
392SjalomRobert DrontmannHenk-Jan VisslaWouter Fleers28123 95112
45SnipJan van StaverenMaarten MorsmanJoost Tijssen33631015 95
5140GeronimoRob de KraaFred BulkJoost Houweling3312 946410
6126Beloften en LeugensGuus de GrootLodewijk SaluutJoost van Raaij3611411728 3
718WilskrachtMaurice SchonkFrank HettingaSjirk Brouwer3727 884314
874WindekindFrits BeckSjoerd VollebregtBoudewijn Beck381611222 54
987De MaetschapPeter BijlardB.Lucas?417117819 8
10139MoshuluFrank TolErnst-Jan BeukersSteven/Balder Tol5725 13621215
1156OranjeMartin van LeestErik LanshofGuus LeJeune592215929 22
1269WildebrasThijs KokKokKok5932 16142216
1388BlauwvingerMaarten VersluisGovert VersluisBoudewijn Noordman6631525 131619
141121-1-2Bouw van WijkPatrick van LeeuwenWijnand Boender70182221723 11
15116DrieRob BreurTon vd MeerTon Zandbergen70432 1827129
1638BoogschutterDouwe ZwartJitske WesterMenthe de Jong701071730 828
17134RaldidaldiManfred van MunsterRene PerridonGijs Vrind761410221426 16
1889WilhelminaJurriaan van WoerkomRobbert van der ZalmAb Padberg782052329 723
1945Halve MaenEric KampschreurFrank BikRobert Kampschreur8121141525 1021
2037de Wilde RakkerPeterSchuilOlga SchuilBote Hettinga8230 1913201713
211ZomerweeldeMartijn van MuydenEric BakkerThierry van Vierssen86DNC36 1220161820
2275The Happy ElephantEric de NesJan Huib van der StadtLeander Lignac872225 3241424
23108De Brave HendrikLeo HartmanNard van BreemenMerijn Olsthoorn8713181928 2512
24125ZweilandCees van GriekenPeter van KoppenJohan v/d Pavert881926OCS36 121318
2572BerenboogMarinus SchoutenJan van DrogeRogier Slopsema8952731 102027
2686De ZaanIdo PoelmanPeter JonkerLisette Koebrugge951517261130 26
27120Jantje van LeidenPeter KempeneersCees KlinkenbergBert de Lange97232021181530
28121IRISFleur MandemakersJ.van der ZeeBas de Nes1211731 29192729
2948LeedeGeert SoedeHans VerhoeveWouter Lock12328 2828262417
3050Purple HeartMichael de KraaGerben van der WerffBoris Bayer12729242731 2225
31115ConcubinaatjeBoris Bulk  14133 3024233232
32133FlitspopperRaoul OosthoekErik van Zwieten ma: Thom RingsmaHarm Borrie15124333235 3131
3316WonderkindC. de GrootDerk VerdooldFrank de Mooy1553129303233DNC36
34103Aqua MusicaGerrit RuijsHans MaessenRonald Soomers1602634DNC36 333433
3597Marco PoloHans de JongHans de JongMarcel de Jong172DNC36 DNC3633343534


Sail100 ma 05 jun 06 14:23

 

Uitslagen

Braassem Summer Regatta  17 – 18 juni 2006  W.V. Braassemermeer  

 

NoZeilnoNaamPunten123
15Jan van Staveren, Joost Tijssen, Willem Timmers
Snip
18,0192
2108Leo Hartman, Nard van Breemen, Merijn Olsthoorn
De Brave Hendrik
28,01414
3134M. van Munster, Gijs Vrind, Rene Perridon
Raldidaldi
28,76111
487Peter Bijlard, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
De Maetschap
30,73411
5116Rob Breur, Kees Barnard, Ton Zandbergen
drie met stuurman
32,02135
6140Rob de Kraa, Joost Houweling, Fred Bulk32,7476
769Roelof Kok, Becu, Beck
Wildebras
35,01327
875Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Leander Lignac
The Happy Elephant
36,71183
9112Bouw van Wijk, Patrick van Leeuwen, Gilbert Imthorn
1-1-2
42,010510
10128Bert Zonjee, Dees Zonjee, Ans de Muijnck
Anne
44,78319
11139Boris Bulk, Thomas Allart, Ien Verdel
Moshulu
49,051017
1260Frans Sluyters, Dirk Jan Lucas, Michiel Sluyters
Eau Courante
53,717613
13120Peter Kempeneers, Cees Klinkenberg, Bert de Lange
Jantje van Leyden
56,018128
1445Eric Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
58,071815
15115Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Steven Tol60,091716
1650Michael de Kraa, Gerben van der Werff
Purple Heart
61,019159
17122Frans Brandjes, Piet Brandjes, Dees Branjes
Hommeles
61,0151612
1886Ido Poelman, Peter Jonker, Frank Bergeren
De Zaan
62,0161414
1935Henk Noppen
First Lady
67,0121918
2016C. de Boot, D. Verdoold, Frank de Mooij
Wonderkind
81,0dnc2020
21133Raoul Oosthoek, Thom Ringsma, Harm Borrie
Flitspopper
84,020dnsdns
2281Albert van Vianen87,0dnsdnsdns

 

Uitslagen

Kampioenschappen regio Noord  24 t/m 25 juni 2006   Watersportverbond regio Noord en de K.W.S.

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPunten12345
178Harry Amsterdam, Sneek10,032(5 )32
218Maurice Schonk, sneek13,0(ocs )7411
337Peter Schuil, Sneek14,021(8 )56
477A.H. van Drooge, Tersoal14,01562(9)
592Henk Jan Vissia, sneek22,0(8 )6187
654Fetze Reitsma, Oppenhuizen23,0(ocs )10364
788Jan Busbroek, Wanneperveen25,04(13 )2712
8117Klaas Plaatje, Goingarijp26,05(12 )1245
92Ruurd Veldhuis, Blauwhuis27,073(11 )98
1038Douwe Zwart, Goutum29,0(ocs )87113
11107Lucas Bouma, Haskerdijken35,094913(dnf)
1291Franklin La Grouw , Ilpendam35,06910(12 )10
1383Arjen Snoekc, Groningen42,01011(ocs )1011

 

Uitslagen

Kaagweek    8 t/m 12 juli 2006   K.W..V. de Kaag

 

 

A1      
  PUNTENZaterdagZondagMaandagDinsdag
17Mark Blees62211
108Leo Hartman215412
87Peter Bijlard2311214
140Rob de Kraa23,73154
89Alwin van Daelen37,73485
45Erik Kampschreur41,48536
115Frank Tol44,767211
5Jan van Staveren46,74dns43
74Frits Beck54,753ocs8
116Rob Breur5518ocs10
18Maurice Schonk59,723dnsdns
120Peter Kempeneers60,796715
75Erik de Nes6412dns47
134Manfred van Munster65147713
112Bouw van Wijk699dnf59
56Martin van Leest69412ocs12
72Marinus Schouten70102dnsdns
96Joop Rozenburg72,713dns317
60Frans Sluyters72,78dns616

 

A2      
  PUNTENZaterdagZondagMaandagDinsdag
67Hans van Drunen3017991
139Boris Bulk55159102
35Henk Noppen58,7101168
125Cees van Grieken60788dns
121Fleur Mandemaker60,4146116
50Michael de Kraa627dns104
1E.E. Menten631112153
81Albert van Vianen64,76dnf97
127Ron van Eijk691611145
97JB de Jong731810129
16CP de Groot8416dnf12DNF
135AJ Jongman9217dnsdnsdns

 

         
UITSLAGEN TEAMWEDSTRIJDEN HOLLAND – FRIESLAND    
2006        
         
REGENBOGEN       
         
  Zaterdag Zondag Dinsdag  
  08-jul-06 09-jul-06 11-jul-06  
Team Holland      Punten
  1ste wed.2de wed.3de wed.4de wed.5de wed.6de wed.Totaal
60Peter Peet38516326
87Peter Bijlard1102251030
89Alwin van Daelen951810235
116Kees Barnhard69641430
140Rob de Kraa22334115
 Totaal213417182620136
         
Team Friesland       
         
17Henk Bergsma43459530
18Maurice Schonk51862931
72Marinus Schouten16410108654
88Bas Meerman769137749
142Ruurd Veldhuis87793842
 Totaal402138432935206

 

 

 

Uitslagen

Boomsma klasse evenement Regenboog     22 & 23 juli 2006  K.W.V. Frisia  

 

Regenbogen A1

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten123456
187Peter Bijlard, Arthus v. Berge Hene, Fokke Lucas
de maetschap
10,0(5)31213
2140Rob de Kraa, Joost Houweling, Fred Bulk
Geronimo
10,012232(5)
317Henk Bergsma, Bas Meerman, Willem Nico Potma
Maas
13,021145(15)
434Mark Neeleman, Hans v. Stekelenborg, Ronald Lafeber
Tureluur
18,0(dns)63261
5108Leo Hartman, Nard v. Breemen, Merijn Olsthoorn
De Brave Hendrik
19,05451(8)4
618Maurice Schonk, Frank Hettinga, Ids Hospes
Wilskracht
21,015(9)177
775Eric de Nes, Jan H v.d. Stadt, Leander Lignac
The Happy Elephant
21,03(7)6642
878Harry Amsterdam, Robbie Bielas, Theo Bosma
Twentsche Joffer
24,06333(11)9
974Frits Beck, Boudewijn Beck, Roelof Kok
Windekind
27,02111103(13)
10134Manfres v. Munster, Gijs Vrind, Okke Taselaar
Raldidaldi
31,044107(14)6
1137Peter Schuil, Olga Schuil, Arjen Piersma
de Wilde Rakker
36,08(9)5698
1269Thijs Kok, Diederik Kok, Roelof Kok
Wildebras
37,0(11)21051010
13110Douwe Rijpkema, Eric de Beij, Peter Metten
swan
42,046813(16)11
1445E.P. Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
46,01372(15)1212
1589Juriaan van Woerkom, Robbert v.d. Zalm, Bas Korswagen
Wilhelmina
46,010124713(14)
16117K.R. Plaatje, Dolf Eggink, Folkert Eggink
Lady Ann
46,0797815(16)

 

Regenbogen A2

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten123456
1126Guus de Groot, Lodewijk Schut, Joost van Raay
Beloften en Leugens
28,095(13)1022
283Arjen Snoekc, Carel-Jan Zweep, Pieter Huitema
Anne
31,01010(12)443
391Franklin la Grouw, Bart La Grouw, Stephan la Grouw
Tridente
35,071011(12)61
454Fetze Reitsma, Sybout Reitsma, Aant Reitsma
Gewoon Briljant
38,08(12)81138
550Michael de Kraa, Gerben v.d. Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
39,0118(14)5105
6107Lucas Bouma, Hilbert van Dijk, Wiebrand de Boer
on(t)roerendgoed
42,0(16)1198113
788Jan Busbroek, Maarten Versluis, Boudewijn Noordman
Blauwvinger
42,06(13)613134
8142Ruurd Veldhuis, Jurriaan Bleeker, Arnoud de Haan
Mr. Boog
46,031315(16)510
980Steven Schraffordt, Gerrit Schippers, Qideon Mastenbroek
Tachentig
52,0(18)1441789
1077Lex v. Drooge, Hero Nieveen, Rogier Slopsema
Iris
54,0(17)81411147
11115Boris Bulk, Thomas Allart, Len Verdel
Concubinaatje
54,0121479(cs)12
1248Soede55,01211(15)9914
1372Marinus Schouten, Jan van Droge
Beerenboog
57,014(cs)121876
1492Henk Tromp, Pieter Veenstra, Wouter Fleers
Sjalom
57,09(15)13121211
15121Mandemaker71,01516(17)141115
16103Gerrit Ruijs, Hans Maessen, Ronald Soomers
Aqua Musica
73,01315(16)141516

 

Uitslagen

71e Sneekweek   5 t/m 10 augustus 2006   K.W. S.

 

Uitslag Regenboog – Gold
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

117henk bergsma, hilversum8,0113(dnf)12
2140rob de kraa, schilde (b)10,022114(5)
318maurice schonk, sneek12,012225(13)
434mark neeleman, reeuwijk14,03163(10)1
575eric de nes, lisse17,0(13)51434
6112bouw van wijk, woubrugge21,0(7)56523
75jan van staveren, leimuiden24,03356(15)7
8108leo hartman, warmond27,054477(8)
978harry amsterdam, sneek30,0434(dsq)136
1045eric kampschreur, leiden33,0265812(14)
1177lex v. drooge, terzool39,04107108(12)
1238douwe zwart, goutum41,0978(11)611
1367hans van drunen, rotterdam43,012102(14)910
14142ruurd veldhuis, blauwhuis43,067912(14)9
15134manfred van munster, bergschenhoek45,010411911(dnf)
1650michael de kraa, scheveningen47,088313(16)15
1786ido poelman, woubrugge54,059915(17)16

 

Uitslag Regenboog – Silver
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

137peter schuil, sneek24,089(10)412
256martin van leest, rijnsburg27,0126(14)351
388jan busbroek, wanneperveen31,010(11)11127
4127boris bayer, wassenaar35,09(12)12833
5107lucas bouma, haskerdijken42,0158856(dnf)
6128bert zonjee, uitgeest44,01112(13)7410
7117k.r. plaatje, goingarijp45,071313210(dnf)
8123steven bakker, enspijk45,01111(14)1274
980steven schraffordt, amersfoort48,0(14)13710126
1083arjen snoekc, groningen50,013(15)129115
1154fetze reitsma, oppenhuizen52,0(dnc)15101188
1291franklin la grouw, ilpendam59,01414(15)1399
1372marinus schouten, grou64,06dncdnc614(dnc)
1497Hans de Jong, Nieuw Vennep73,0(18)1615151512
1596joop roozenburg, den haag76,01716161413(dns)
16118r.otto, giekerk80,01614dnf(dnf)dnf11
17122frans brandjes, uitgeest97,0dncdncdnc(dnc)dncdnc

 

Uitslagen

Uitslag Teamwedstrijden  71e Sneekweek  5 t/m 10 augustus 2006  K.W. S.

 

 

Team Holland              
          
Zeilno.Naam1e race2e race3e race4e race5e race6e race totaal
60Peter Peet2852   17
87Peter Bylard3415   13
56Alwin van Dalen8336   20
45Kees Barnard10581   24
140Rob de Kraa1229   14
          
 Totaal24221923   88
          
          
Team Friesland        
          
Zeilno.Naam1e race2e race3e race4e race5e race6e race totaal
17Henk Bergsma4143   12
18Maurice Schonk97710   33
72Marinus Schouten76107   30
88Bas Veerman5964   24
142Ruuurd Veldhuis61098   33
          
 Totaal31333632   132
  

 

Uitslagen

OPEN WEDSTRIJDEN LANGWEER 2006   19 – 20 augustus

NoZeilnoNaamPunten123
1142Ruurd Veldhuis, Blauwhuis, Jurriaan Beeker en Arnoud de Haan3111
238Douwe Zwart, Goutum, Marcel & Jitske Wester6222
3118Roelf Otto, Giekerk, Josefien Sappé/Jaap Röfekamp11533
491Franklin la Grouw, Ilpendam, Bart en Stephan la Grouw1635dnf
537Peter Schuil, Sneek, Olga Schuil / Renny Terpstra1644dnf
6103Gerrit Ruijs, Naarden, Hans Maessen/Hans Groothuis2066dnc
754Fetze Reitsma, Oppenhuizen, Sybout en Aant Reitsma24dncdncdnc

 

 

Uitslagen

Na-Braassem

16 – 17 september 2006

NoZeilnoNaamPunten123
1140Rob de Kraa, Fred Bulk, Joost Houweling15,75  
Geronimo31
2139Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Laurens van Doorn15,73  
Dreadnought15
345Eric Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur311  
Halve Maen910
487Peter Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, John Verschragen31927
575Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Leander Lignac3213  
Happy Elephant52
6116Kees Barnhard, Ton Zandbergen, John van Gelder32,77  
3 + stuur46
7112Patrick van Leeuwen, Nard van Breemen, Merijn Olsthoorn/Leo Hartman40,716  
een een twee73
835Henk Noppen, Ben Kloos, Laurens Edauw432  
First Lady1315
960Frans Sluyters, Michiel Sluyters, Dirk Jan Lucas4315  
Eau Courante84
1050Michael de Kraa, Gerben van der Werff, Vincent Huntelman434  
Purple Heart1013
11134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind47,712  
Raldidaldi612
1281Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen498  
Hollandia1211
13120Rob Breur, Ge v/d Berg, Bert de Lange4911  
Jantje van Leyden119
14115Boris Bulk, Thomas Alart, Len Verdel53,76  
Concubinaatje1614
15133Raoul Oosthoek, Erik van Zwieten, Harm Borrie5817  
Flitspopper158
1696Joop Roozenburg5810  
Asbest1416
17102Rik Stapel, Willem Muller, Pieter Jorissen6714  
Jolijt17dns

Uitslagen

 

Na Kaag  16- 17 september 2006   KWV de Kaag

 

NoZeilnoNaamPunten1234
187Peter Bijlard62121
269Thijs Kok27,41365
3108Leo Hartman329812
4112Bouw van Wijk377274
5140Joost Houweling38,435113
681Albert van Vianen46,74786
735H. Noppen50,764127
845Eric Kampschreur59,78113dns
956Martin van Leest62111098
10120Peter Kempeneers631213510
1175Jan Huib van der Stadt63,7156109
12127Ron van Eijk64591413
1350Michael de Kraa6510124raf
1496L.J. Roozenburg7713141511
1514Bob Schenk7814151312
16134Manfred van Munster92dnsdnsdnsdns