Alle uitslagen van 2007 die in de Regenboog verzeild zijn

 

 

Uitslagen voorkaag 2007

Uitslagen openingswedstrijden KWS  07

Openingswedstrijden KWS

21 en 22 april 2007

 

Sneekermeer

 

 

178bram pasma, drachten11,0623
2130harry amsterdam, sneek11,0245
338douwe zwart, goutum13,01102
472marinus schouten, grou15,0717
583arjen snoekc, groningen15,0834
617henk bergsma, loosdrecht20,01181
7107lucas bouma, haskerdijken21,03711
837peter schuil, sneek21,0498
9118r.otto, giekerk23,05126
1077lex van drooge, tersoal25,010510
1154fetze reitsma, oppenhuizen27,09612
12103gerrit ruijs, naarden32,012119

 

Uitslagen Gouwe Ouwe 2007

 


Uitslagen Houtevenement 2007

NoZeilnoNaamPunten1234
137peter schuil101234
238douwe zwart153327
378bram pasma175561
4130harry amsterdam19dnc113
583arjen snoekc194456
672marinus schouten222785
720henk jan vissia34dnf992
8118r.otto35dnc678
9103gerrit ruijs35610109
1091franklin la grouw40dnf84ocs
1141jan joost versteeg56dncdncdncdnc
1177lex van drooge56dncdncdncdnc
11107lucas bouma56dncdncdnc

 

uitslagen

Uitslagen Voor Braassem 2007

 

NoZeilnoNaamPunten123
1108Leo Hartman, Nard van Breemen, Fons Hartman
De Brave Hendrik
10,4222
25Jan van Staveren, Joost Tijssen, Bob Schenk
Snip
18,9821
3116Kees Barnhard, Rogier Vos, John van Gelder
3 + stuur
24,7345
4133Raoul Oosthoek, Thom Ringsma, Peter Bisschap
Flitspopper
28,5818
587Peter Bijlard, Brent Lucas, Artur van Berge Henegouwen
De Maetschap
29,01107
6112Bouw van Wijk, Patrick van Leeuwen, Wijnand Boender
1-1-2
30,4763
769Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
30,7546
8131Max Blom, Boris Bulk, Henri Boere
Maximum
32,7674
9140Rob de Kraa, Joost Houweling, Fred Bulk
Geronimo
41,048raf
10139Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Derek Tol
Dreadnought
50,0109dns
1175Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Leander Lignac
Happy Elephant
57,0dnsdnsdns
11134Manfred van Munster, Gijs Vrind, Rene Perridon
Raldidaldi
57,0dnsdnsdns

 

uitslagen

Uitslagen Kleine Sneekweek

 

NoZeilnoNaamPunten1234
118maurice schonk, sneek5,01112
2130harry amsterdam, sneek14,04271
337peter schuil, sneek19,02386
4140joost houweling, warmond19,03448
577lex van drooge, tersoal27,0dnf623
6108leo hartman, warmond28,05dnf34
738douwe zwart, goutum34,7dnf55dnf
817henk bergsma, loosdrecht35,06dnf67
9107lucas bouma, haskerdijken39,09ocs95
1083arjen snoekc, groningen39,01271010
1172marinus schouten, grou47,010ocs129
1254fetze reitsma, oppenhuizen49,011814dnc
1320henk jan vissia, sneek50,07dnf11dnc
1478bram pasma, drachten53,08dnf13dnf
1591franklin la grouw, ilpendam54,0139dncdnc

 

uitslagen

 

Braassemermeer Summer Regatta

uitslagen

uitslagen

 

            Uitslagen poulewedstrijden

NoZeilnoNaamPunten123
160Frans Sluyters, Michiel Sluyters, Dirk Jan Lucas
Eau Courant
5,0122
25Jan van Staveren, Maarten Morsman, Joost Thijssen
Snip
8,0251
3140Rob de Kraa, Joost Houweling
Geronimo
8,0422
474Frits Beck, Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck
Windekind
11,0911
518Maurice Schonk, Frank Hettinga, Ide Hospes
Wilskracht
13,0733
6131Max Blom, Henri Boere, Claire Blom
Maximum
14,0185
717Henk Bergsma, Willem Nico Potma, Bas Meerman
Maas
14,0644
887Peter Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, Brent Lucas
De Maetschap
19,0577
9116Rob Breur, Ton Zandbergen, Kees Barnhard
Drie met Stuurman
20,03125
10139Frank Tol
Dreadnought
22,02911
11126Guus de Groot, Joost van Raay, Lodewijk Schut
Beloften en Leugens
23,03614
1277Maarten Versluys, Govert Versluis, Rogier Slopsesma
Iris
23,0599
13130Harry Amsterdam, Tjalling Tjalsma, Theo Bosma
Froukje
24,01266
1437Peter Schuil, Olga Schuil, Bote Hettinga
De Wilde Rakker
26,01286
15120Peter Kempeneers, Cees Klinenberg, Bert de Lange
Jantje van Leiden
26,08108
1622Robert Drontmann, Robert Kampschreur, Jean Paul Klein
Kever
28,010315
1769Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
28,013114
1889Juriaan van Woerkom, Ad Padberg, Robert van de Zalm
Wilhelmina
28,06157
1994Cees Nater, Guus Nater jr, Simon Keyser
Gabri-elle
29,041213
20112Bouw van Wijk, Patrick van Leeuwen, Wijnand Boender
1 – 1 – 2
29,011108
21108Leo Hartman, Fons Hartman, Bert vd Spek
De Brave Hendrik
32,013712
2275Eric de Nes, Jan Huib vd Stadt, Eric Buys
Happy Elephant
34,081610
23142Ruurd Veldhuis, Jurriaan Beeker, Arnoud de Haan
Mr. Boog
36,0111411
24134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind
Raldidaldi
37,0101512
2567Hans van Drunen, Remko Boot, Herman den Blijker
Witte Walvis
38,014213
2681Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen
Hollandia
45,019179
2720Henk-Jan Frisia, Wouter Fleers, Han Wieringa
Waterzonnetje
46,092116
28101Erik Koekoek, Peter van Koppen, Evelien Goedkoop
Tsjoch
49,0151321
29144Mark Neeleman, Gerard vd Krogt, Pieter van Reewijk
My Trust
53,0151dns
3045Eric Kampschreur, Ted Duijvestein, Dick Kampschreur
D’Halve Maen
53,0141920
31100Boris Bayer, Theo Dietz
Top 100
54,0181719
3297Hans de Jong
Marco Polo
57,0231123
33110Wim van Biezen, Peter van Biezen
Swan
57,0231915
34123Steven Bakker, Martijn Bakker
Goudhaantje
57,0172317
3535Henk Noppen, Ben Kloos, Jeroen Krijt
First Lady
57,0201819
36128Bert Zonjee
Furie
58,0222610
3750Michael de Kraa, Gerben vd Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
58,0252013
3880Ronald Lafeber
Johanna de Waanzinnige
61,0163114
3938Douwe Zwart, Kit Coremans, Jackie Hettinga
Boogschutter
63,0718dns
40133Raoul Oosthoek, Harm Borrie, Peter Bisschop
Flitspopper
63,0162918
41135J.W ten Kleij
Sirene
64,0bfd423
4254Fetze Reitsma, Frank Bos, Hendrik Numan
Gewoon Briljant
64,0241624
4391Franklin la Grouw, Bart la Grouw, Stephan la Grouw
Tridente d’Oro
64,0182422
4486Ido Poelman, Peter Jonker, Lisette Koebrugge
De Zaan
66,0192225
4516Cor de Groot, Derk Verdoold, Frank Mooy
Wonderkind
67,0242320
46122
  1. Brandjes
    Hommeless
68,0212522
4734Jan-Bart Lucas, Blanche Lucas, Foke Lucas
Tuureluur
69,0262617
4878Bram Pasma, Klaas Jasper, Michiel Dubois
(Z)ware Dobber
69,5262716
49141Martin Buis, Arie Engelvaart
Bengel
71,0281429
5066Frans Zonjee, Dees Zonjee, Bart Jonker
Jan van Scorel
71,0302021
51118Roel Otto
Wissi Wossi
72,0202527
521Ernest Menten, Martijn van Muyden, Thiery van Viersen
Zomerweelde
73,0315dns
5399Ben Kolff
MrMcG
73,02213dns
5472Roel Wester, Jitske Wester, Lieuwe Gietema
Beerenboog
73,017dns18
5583Arjan Snoeck, Carel-Jan Zweep, Pieter Huitema
Ree
80,0213029
5656Jos Verkerk
Oranje
82,0273124
5714Bob Schenk, Guido Schmidt, Erik Dijkema
Tijdverdrijf
83,0332228
58127Ron van Eijk, Jasper van Eijk, Menno van Eijk
Team Oak
84,5272730
5996Joop Rozenburg, van Wijk, van de Boogaart
Asbest
85,0283027
6048Geert Soede, Hans Verhoeven, Frits Bussemaker
Leede
87,02524bfd
61121Fleur Mandemaker, Jelle vd Zee, Bas de Nes
Iris
88,0293425
62103Gerrit Ruijs, Hans Maessen, Ronals Somers
Aqua Musica
88,0303226
63102Rik Stapel, Jork Stapel, Wout Stapel
Jolijt
88,0312730
6459
  1. de Munk
    Alioth
88,0292831
6547Dirk van Eck
Jessica
92,0bfd2926
6661Olaf Gietelink, Mathijs Amelink, Jeroen Tamsma
Saltimbanco
97,0323332
6724
  1. Loos
    Poelsnip
102,0dnsdns28
6815Gerard van Drunen, Arno Sap, Rick Patijn
Water
110,034dnsdns
6941Jan Joost Versteeg
Marianne
112,0dnsdnsdns
6976E.J. Hoorn
Coppelstock
112,0dnsdnsdns
6992Max Behrend
Sjalom
112,0dnsdnsdns
69111N.K. Post, 1978
De Drie Eentjes
112,0dnsdnsdns
69136Tjerk Feenstra
Anna
112,0dnsdnsdns

Bemanningenwedstrijden

NoZeilnoNaamPunten1
1108Bert vd Spek, Leo Hartman, Fons Hartman
De Brave Hendrik
1,01
2130Tjalling Talsma, Harry Amsterdam
Froukje
2,02
318Frank Hettinga, Maurice Schonk, Ids Hospes
Wilskracht
3,03
4144Pieter van Reeuwijk, Marl Neeleman
Trust
4,04
580Ronald Lafeber
Johanna de Waanzinnige
5,05
617Willem Nico Potma, Henk Bergsma, Bas Meerman
Maas
6,06
7134Gijs Vrind, Manfred van Munster
Raldidaldi
7,07
8131Henri Boere, Max Blom, Claire Blom
Maximum
8,08
9116Ton Zandbergen, Rob Breur, Kees Barnhard
Drie met Stuurman
9,09
10139rank Tol, Derk Tol, Balder Tol
Dreadnought
10,010
1167Hans van Drunen
Witte Walvis
11,011
1237Olga Schuil, Peter Schuil, Bote hettinga
Wilde Rakker
12,012
1387Brent Lucas, Peter Bijlard
De Maetschap
13,013
14112Patrick van Leeuwen, Bouw van Wijk, Wijnand Boender
1 – 1 – 2
14,014
15140Joost Houweling
Geronimo
15,015
1686Lisette Koebrugge, Peter Jonker, Ido Poelman
De Zaan
16,016
1745Dick Kampschreur jr., Ted Duyvestein, Erik Kampschreur
D’Halve Maen
17,017
1822Jean Paul Klein, Robert Drontman, Robert Kampschreur
Kever
18,018
1950Gerben v/d Werff, Michael de Kraa, Vincent Huntelman
Purple Heart
19,019
2035Jeroen Krijt, Henk Noppen, Ben Kloos
First lady
20,020
21120Bert de Lange, Peter Kempeneers
Jantje van Leiden
21,021
2291Bart la Grouw, Franklin la Grouw, Stephan la Grouw
Tridente d’Oro
22,022
23133Peter Bisschop, Raoul Oosthoek
Flitspopper
23,023
2499Ben Kolff
MrMcG
24,024
2534Fokke Lucas, Blanche Lucas, Jan Bart lucas
Tureluur
25,025
2616Frank Mooy, Derk Verdoold, Cor de Groot
Wonderkind
26,026
2775Jan Huib van der Stadt, Eric de Nes, Eric Buys
Happy Elephant
27,027
2838Kit Coremans, Douwe Zwart, Jackie Hettinga
Boogschutter
28,028
2969Niels Kok, Thijs Kok, Kok
Wildebras
29,029
30100Bert De Lange
Team 100
30,030
31118Roel Otto
Wissi Wossi
31,031
32101Peter van Koppen, Erik Koekoek, Evelien Goedkoop
Tsjoch
32,032
3372Roel Wester
Beerenboog
33,033
34135J.W ten Kleij, Ouwerkerk
Sirene
34,034
35141Arie Engelvaart, Martin Buis
Bengel
35,035
3654Fetze Reitsma
Briljant
36,036
37142Ruurd Veldhuis
Mr. Boog
37,037
3820Wouter Fleers, Henk Jan Frisia, Han Wieringa
t Waterzonnetje
38,038
3947Jan Hein Jesse, Dirk van Eck
Jessica
39,039
4077Govert Of Rogier, Maarten Versluis, Rogier Slopsema
Iris
40,040
4156Jos Verkerk
Oranje
41,041
42127Jasper van Eijk, Ron van Eijk, Menno van Eijk
Team Oak
42,042
4396L J Roozenburg, van Wijk, v.d. Bogaart
Asbest
43,043
4448Geert Soede
Leede
44,044
45102Wout Of Jork, Rik Stapel, Wout Stapel
Jolijt
45,045
46103Ronald Somers, Hans Meassen, Gerrit Ruijs
Aqua Musica
46,046
4761Olaf Gietelink
Saltimbanco
47,047
4881Lars of Stephan, Albert van Vianen, Stephan van Vianen
Hollandia
52,0dnf
4883Carl-Jan Zweep, Arjan Snoekc, Pieter Huitema52,0dns
4897Bert vd Spek, Hans de Jong
Marco Polo
52,0dns
4866Dees Zonjee, Frans Zonjee, Bart Jonker
Jan van Scorel
52,0dnc

 

Dameswedstrijden 

NoZeilnoNaamPunten1
122Brigitta Kampschreur, Robert Drontman
Kever
1,01
2131Claire Blom, Max Blom, Henri Boere
Maximum
2,02
3108Ingrid, Fons Hartman, Bert vd Spek
De Brave Hendrik
3,03
4141Patricia Engelvaart, Arie Engelvaart, Martin Buis
Bengel
4,04
5140Anita de Kraa, Joost Houweling, Rob de Kraa
Geronimo
5,05
687Roos Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, Brent Lucas
De Maetschap
6,06
737Olga Schuil, Peter Schuil, Bote Hettinga
Wilde Rakker
7,07
877Gabry Busbroek, Govert Versluis, Rogier Slopsema
Iris
8,08
95Saskia Morsman, Maarten Morsman, Joost Thijssen
Snip
9,09
1075Jacqueline de Nes, JanHuib v/d Stadt, Eric Buys
Happy Elephant
10,010
1160Lies Sluyters, Michiel Sluyters, Dirk Jan Lucas
Eau Courant
11,011
12133Jeannnette Meihuizen, Harm Borrie, Peter Bisschop
Flitspopper
12,012
13130Bea Wiarda, Tjalling Tjalsma, Theo Bosma
Froukje
13,013
1445Karin Kampschreur, Erik Kampschreur, Dick Kampschreur
D’Halve Maen
14,014
15116Inge Barnhard, Ton Zandbergen, Kees Barnhard
Drie met Stuurman
15,015
1638Jitske Wester, Douwe Zwart, Jackie Hettinga
Boogschutter
16,016
1791Marian la Grouw, Franklin la Grouw, Stephan la Grouw
Tridente d’Oro
17,017
1818Bregtje Schonk, Frank Hettinga, Ids Hospes
Wilskracht
18,018
1989Birgitta Padberg, Ap Padberg, Robert vd Zalm
Wilhelmina
19,019
2050Quinta Mustamu, Gerben v/d Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
20,020
21101Evelien Goedkoop, Peter van Koppen, Erik Koekoek
Tsjoch
21,021
2269Linetta Koppert, Thijs Kok, Kok
Wildebras
22,022
2399Ben Kolff
MrMcG
23,023
2435Monique Noppen, Henk Noppen, Jeroen Krijt
First lady
24,024
2580Ronald Lafeber, 1942
Johanna de Waanzinnige
25,025
2620Carlijne Cusell, Wouter Fleers, Han Wieringa
t Waterzonnetje
26,026
2748Geert Soede, Hans Verhoeven, Frits Bussemaker
Leede
27,027
2896
  1. Roozenburg, van Wijk, v.d. Bogaart
    D’asbest
28,028
2986Lisette Koebrugge, Peter Jonker, Ido Poelman
De Zaan
29,029
3056Jos Verkerk, 1931
Oranje
30,030
31142Renny Terpstra, Jurriaan Beeker, Arnoud de Haan
Mr. Boog
31,031
32118Renée Kampschreur, Roelf Otto, Edmond Jacobs
Wissi Wossi
32,032
33102Jolijt de Jongh, Jork Stapel, Wout Stapel
Jolijt
33,033
3497Ingrid v/d Weide, Hans de Jong
Marco Polo
36,0dns
34112Roos Imthorn, Patrick van Leeuwen, Wijnand Boender
1 – 1 – 2
36,0dns

 

Uitslagen Kaagweek 2007

Uitslagen Kaagweek 2007       
         
A1        
plaatszeilnrzeilers Punten 12345
122Peter Peet, Matthieu Merman, Ted Duyvestein     8,00 080-80
274Frits Beck, Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck   11,40 05,75,70-13
3140Rob de Kraa, Joost Houweling   12,00 3333-10
475Eric de Nes, Jan Huib vd Stadt, Eric Buys    32,00 100814-16
5131Max Blom, Henri Boere, Claire Blom    32,70 -1510811,73
6116Rob Breur, Ton Zandbergen, Kees Barnhard    33,10 1012-145,75,7
787Peter Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, Brent Lucas    33,70 312316(dnf)
8108Leo Hartman, Fons Hartman, Bert vd Spek   43,70 5,71515-178
9139Frank Tol, 2004   45,00 81310-1514
1067Hans van Drunen, Remko Boot, Herman den Blijker    46,00 138-151015
1160Frans Sluyters, Michiel Sluyters, Dirk Jan Lucas    49,40 13-1611,71311,7
1250Michael de Kraa, Gerben vd Werff, Vincent Huntelman Purple Heart   54,00 (dns )1601820
13134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind    54,70 81711,7-1918
1437Peter Schuil, Olga Schuil, Bote Hettinga De Wilde Rakker   57,70 11,71413-2019
1535Henk Noppen, Ben Kloos, Jeroen Krijt    58,00 14101321-21
         
         
A2        
plaatszeilnrzeilers Punten 12345
1112Bouw van Wijk, Patrick van Leeuwen, Wijnand Boender    34,10 17-215,75,75,7
2110Wim van Biezen, Peter van Biezen    35,00 (dns )191600
338Douwe Zwart, Kit Coremans, Jackie Hettinga    35,00 1613-1733
4120Peter Kempeneers   44,00 14-191488
5123Steven Bakker, Martijn Bakker    46,70 -15151011,710
6141Arie Engelhart, Martin Buis   59,70 1618(dsq)1411,7
781Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen    63,00 (dns )20171313
8121Fleur Mandemaker, Jelle vd Zee, Bas de Nes   64,00 1723(raf)1014
9127Ron van Eijk, Jasper van Eijk, Menno van Eijk   65,00 -2017161616
1089Albert-Jan Padberg, Robert van de Zalm, Henk-Jan Mulder   67,00 18-22191515
1156Niek Hoek, Jos Verkerk    74,00 -2220181917
1261Olaf Gietelink,Mathijs Amelink, Jeroen Tamsma   80,00 1822(dns)2119
1314Bob Schenk, Guido Schmidt, Erik Dijkema    82,00 (dns )25192018
14135J.W ten Kleij,    82,00 (dns )241917(dns)
1596Joop Rozenburg,van Wijk, v-d Bogaart   82,00 2121(dns)18(dns) 
         
  Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 

uitslagen

Klasse Evenement Grou 28-29 juli 2007

 

Uitslag Regenboog – A1
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

NoZeilnoNaamPunten123456
1140Rob de Kraa, Fred Bulk, Joost Houweling
Geronimo
5,01111(11)1
287Peter Bijlard, Brent Lucas, Koos j v. Brouwersh.
De Maetschap
14,013(6)514
3130Harry Amsterdam, Robbie Bielas, Tjalling Tjalsma
Froukje
14,031(dns)343
477Lex v. Drooge, Jan v. Drooge, Rogier Slopsema
Iris
15,042342(12)
5112Alwin van Daelen, Patrick v. Leeuwen, Wijnand Boender
een een twee
19,02325(9)7
638Douwe Zwart, Kit Coremans, Maarten Versluys
Boogschutter
22,021053(16)2
774Frits Beck, Boudewij Beck, Kok
Windekind
24,04417(8)8
869Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
24,08622(15)6
9131Max Blom, Henry Boeze, Boris Bulk
Maxium
25,06(7)4465
10108Leo Hartman, Nard v. Breemen, Tom Schonk
de brave hendrik
26,0(9)46259
1175Eric de Nes, Jan H vd Stadt, Eric Buys
Happy Elephant
27,0(dnc)2411010
1288Jan Busbroek, Dagomar Deelstra, Douwe Rijpkema
Blauwvinger
28,056773(17)
1337Peter Schuil, Olga Schuil, Arjen Piersma
de wilde rakker
37,07836(17)13
1483Arjen Snoekc, Carel-Jan Zweep, Pieter Huitema
Anne
40,0977107(16)
1550Michael de Kraa, Gerben vd Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
44,055(ocs)111211
16133Raoul Oosthoek, Peter Bisschop, Thom Ringsma
Flitspopper
45,06951213(15)
17118Roelf Otto, van dijk, otte
wissi wossi
49,079109(14)14

 

Uitslag Regenboog – A2
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten123456
1117Klaas Plaatje, Dolf Eggink, Johan Syrier
Lady Ann
33,011(dns)8833
272Marinus Schouten, Paul Rijk, Wietse J vd Werff
Beerenboog
37,0(12)129916
341Jan Joos Versteeg, Rob Valkenborg, Marco
Marianne
40,015148(dns)21
489Robbert van der Zalm, Anne-Geert Tuinier, Sander Rottier
Wilhelmina
40,0128(13)668
586Ido Poelman, Pieter Poelman, Peter Jonker
de zaan
41,010(11)910102
635Henk Noppen, Ben Kloos, Albert Loss
First Lady
41,08(11)11877
791Franklin la Grou, Bart la Grouw, Stephan la Grouw
Tridente d
42,0101310(14)45
8141Adrie Engelvaart, Martin Buis, Patricia Engelvaart
Bengel
54,013(15)1412510
954Fetze Reitsma, Aant Ritsma, Jonatan
gewoon briljant
57,0(13)131211912
10142Juriaan Bleeker, Opst. 1, Opst. 2
Mr. Boog
60,0111012(dns)1413
1145Eric Kampschreur, Frans Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
62,035dns(dns)dnsdns
1256Ronald Lafeber, Pieter J Wegman, Rob v. Dam
oranje
62,01415ocs(dnf)114
13101Erik Koekoek, Evelien Goedkoop, Peter v. Koppen
Tsjoch
63,01612ocs(dns)89
1447
  1. van Eck, Jan-Hein Jesse, Margreeth de Landgraaf
    47
66,0(dnf)1613131311
1514Bob Schenk, Jeroen Tresfon, Jork Aten
tijdverdrijf
73,01416(dns)dns1214
16103Pieter Tuinstra, Hans Maessen, Rene Kok
aqua musica
75,0151411dns(dns)dns
1761Olaf Gietelink, Michiel van Rij, Godert v Hardenbroek
Saltimbanco
78,016(17)15dns1515

 

uitslagen

 

 

Uitslagen Sneekweek 2007 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

20

jilko andringa, grou

16,0

2

6

(12 )

2

3

3

2

144

mark neeleman, reeuwijk

17,0

1

1

1

6

8

(9)

3

17

henk bergsma, loosdrecht

19,0

(dsq )

4

2

1

2

10

4

18

maurice schonk, sneek

30,0

7

14

(19 )

3

4

2

5

108

leo hartman, warmond

33,0

3

9

8

5

(16 )

8

6

38

douwe zwart, goutum

35,0

6

(24 )

3

10

10

6

7

131

max blom, wassenaar

39,0

4

13

(18 )

15

6

1

8

5

maarten morsman, enschede

46,3

dnf

12

6

14

5

(dnc)

9

116

kees barnhard, leimuiden

48,0

11

(dsq )

4

9

19

5

10

67

hans van drunen, rotterdam

49,0

12

10

(20 )

7

7

13

11

130

harry amsterdam, sneek

50,5

dnf

(21 )

13

11

9

4

12

140

rob de kraa, schilde (b)

57,0

(dsq )

2

5

16

1

dnc

13

37

peter schuil, sneek

62,0

10

16

17

8

(dnf )

11

14

100

boris bayer, wassenaar

70,0

19

22

10

4

(25 )

15

15

77

lex van drooge, tersoal

71,0

13

5

14

26

13

(dnc)

16

117

k.r. plaatje, goingarijp

75,0

17

(19 )

11

17

18

12

17

50

michael de kraa, scheveningen

77,0

9

20

15

13

20

(dnc)

18

107

lucas bouma, haskerdijken

80,0

5

29

(dsq )

28

11

7

19

123

steven bakker, enspijk

80,0

14

7

25

19

15

(dnc)

20

83

arjen snoekc, groningen

81,0

16

11

24

18

12

(dnf)

21

134

manfred van munster, bergschenhoek

84,0

8

3

7

(dnc)

dnc

dnc

22

45

eric kampschreur, leiden

85,0

18

15

16

22

14

(dnc)

23

72

marinus schouten, grou

90,0

21

(25 )

21

12

22

14

24

103

hans maessen, naarden

92,0

15

27

9

24

(dnc )

17

25

91

franklin la grouw, ilpendam

95,0

24

18

(28 )

20

17

16

26

78

bram pasma, drachten

107,0

(dnf )

8

22

21

23

dnf

27

118

r.otto, giekerk

109,0

20

17

26

25

21

(raf)

28

86

ido poelman, woubrugge

120,3

25

23

dnf

(29 )

28

18

29

104

d.j.w. van dort, leeuwarden

127,0

23

(30 )

29

30

26

19

30

96

joop roozenburg, den haag

127,0

22

28

23

27

27

(dnc)

31

56

niek hoek, wassenaar

133,0

(dsq )

26

27

23

24

dnc

32

97

j.b. de jong, leimuiden

158,0

(dnf )

31

30

31

dnc

dnc

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 RDG-uitslagen zijn als volgt:

 

 

5

maarten morsman, enschede

race 1:

9.3 punten

 

130

harry amsterdam, sneek

race 1:

13.5 punten

 

86

ido poelman, woubrugge

race 3:

26.3 punten

 uitslagen

Uitslagen Nederlands Kampioenschap Regenboog 2007

1144Mark Neeleman, Reeuwijk26,0(11)34423244(12)
217Henk Bergsma, Loosdrecht32,0982(14)(10)13621
360Frans Sluyters, Voorschoten34,0(14)176386(10)12
475Eric de Nes, Lisse37,0323(10)(23)64739
5140Rob de Kraa, Schilde (B)40,01511384(bfd)26(ocs)
692Harmen Donker, Willemstad42,06(9)8149(bfd)356
718Maurice Schonk, Sneek53,07101131(15)8(19)85
85Jan van Staveren, Leimuiden59,04(23)(19)561851164
987Peter Bijlard, Den Haag63,021692(17)59911(18)
10131Max Blom, Wassenaar74,01075(18)711(20)81313
11107Harry Amsterdam, Sneek85,084159(20)16(18)1698
12116Kees Barnhard, Leimuiden93,0131316(23)18(32)12273
1338Douwe Zwart, Goutum100,01712620(33)212(27)1021
1434Roel Wester, Grou105,0(26)(29)1389137112024
1569Thijs Kok, Oegstgeest106,056(28)21191711522(dnc)
16125Cees van Grieken, Rijnsaterwoude116,0(22)(28)187151015171717
17139Frank Tol, Aerdenhout119,0(25)212319117141212(ocs)
1867Hans van Drunen, Rotterdam137,019142417(27)1916(29)1414
19136Tjerk Feenstra, IJlst140,012(35)122416142415(32)23
2056Ronald Lafeber, Reeuwijk143,0(29)(27)1422132010252316
21130Sipko Zwart, Sneek155,0241117(27)24251326(27)15
2278Bram Pasma, Drachten165,0(35)(dnc)222551232182130
2350Michael de Kraa, Scheveningen165,01824(32)112630(bfd)281810
242Dieuwe Dijkstra, Heerenveen173,02333(36)2931(35)2114157
2537Peter Schuil, sneek174,020202128(29)261720(34)22
2688Jan Busbroek, Wanneperveen177,027(31)2012(35)2725132627
27123Steven Bakker, Enspijk181,01518(dnf)(dnc)222823313311
2872Marinus Schouten, Grou181,0(32)(32)2616122330301925
29118Roelf Otto, Giekerk193,0(38)193035(36)2122232419
30141Adrie Engelvaart, Waddinxveen202,0302227(34)143129(36)2920
31117Klaas Plaatje, Goingarijp214,028(36)(34)32302419242829
3235Henk Noppen, Leiden223,031253126(34)(33)27213131
3391Franklin La Grouw, Ilpendam224,021(37)33(36)212931333026
34112Alwin van Daelen, Woubrugge227,016261015(dnc)(dnc)dncdncdncdnc
3596Jan ten Hoeve, Workum232,0(36)3425302522(dsq)323628
3654Fetze Reitsma, Oppenhuizen244,0(37)172933(37)3626353533
3783Arjen Snoekc, Groningen246,03430(35)3132(37)28342532
3841Jan Joost Versteeg, Veenendaal263,03315(dnf)(dnc)283433dncdnfdnc
3920Henk Jan Vissia, Sneek320,0(dnf)(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdnc

uitslagenUitslagen Na-Braassem  15-16 September

NoZeilnoNaamPunten123
169Thijs Kok
Wildebras
8,0233
2116Kees Barnhard
3+stuurman
9,0342
3131Max Blom
Maximum
11,0821
4140Rob de Kraa
Geronimo
13,0175
575Eric de Nes
Happy Elephant
14,0419
687Peter Bijlard
De Maetschap
16,0556
7112Bouw van Wijk
1-1-2
21,01164
8133Peter Bisschop
Flitspopper
27,010107
922C. Zant
Kever
31,071410
1035Henk Noppen
First Lady
39,016158
1145Eric Kampschreur
Halve Maan
39,0911dns
12123Steven Bakker
Goudhaantje
40,0138dns
135Jan van Staveren
Snip
40,0129dns
14120Peter Kempeneers
Jantje van Leyden
44,06dnfdns
1581Albert van Vianen
Hollandia
46,01512dns
16141Patricia Engelvaart
Bengel
46,01413dns
1714Bob Schenk
Tijdverdrijf
54,0dns16dns
1850Gerben van der Werf
Purple Heart
57,0dnsdnsdns

 

 

uitslagenUitslagen Na Kaag 22-23 september 2007

NoZeilnoNaamPunten1234
15Jan van Staveren8,02132
287Peter Bijlard12,01326
3108Leo Hartman18,04851
4140Joost Houweling19,051013
5120Peter Kempeneers20,03575
675Huib Jan van der Stadt21,06294
769D.C.Kok24,07467
850Michael de Kraa30,0106410
9110Wim van Biezen38,0891011
1089Juriaan van Woerkom41,0127148
11127Rn van Eijk44,01112129
1222C. Zant45,01311813
13141Adrie Engelvaart48,09141312
1435HS Noppen53,0dnc131114
uitslagen

Uitslagen Sluitingswedstrijden Sneek 

29-30 september 2007

 

NoZeilnoNaamPunten1234
118maurice schonk, sneek311-31
2130harry amsterdam, sneek7331-4
3100arjen snoekc, groningen922-85
477lex van drooge, tersoal105-623
538douwe zwart, goutum13-8472
620jeannette ritchi-hofland, sneek184-968
7118r.otto, giekerk19-11847
878bram pasma, drachten19955-11
969diederik kok, naarden25610-119
1072marinus schouten, grou267-11910
11107marcel de jong, sneek2810-13126
1291franklin la grouw, ilpendam29-1271012
13103gerrit ruijs, naarden411312(dnc)dnc
1454fetze reitsma, oppenhuizen48(dnc)dncdncdnc
1483  48(dnc)dncdncdnc

uitslagen

Uitslag Klasse Evenement Regenboog Alkmaar 13+14 okt 2007 

NoZeilnoNaamPunten1234
1144Mark Neeleman, Pieter van Reeuwijk, Gerard van der Krogt
My Trust
7,01123
2116Kees Barnhard, John van Gelder, Maarten Kat
3+stuur
8,03311
3141Peter Kempeneers, Bert de Lange, Cees Klinkenberg
Jantje van Leyden
22,06484
418Maurice Schonk, Frank Hettinga, Maarten Versluis
Wilskracht
31,0221017
522C. Zant, Guido Schmitt, Bart Zant
Kever
33,0107115
691Bart La Grouw, Jetske Wester, Bote Hettinga
Tridente d’Oro
40,0417127
745Eric Peter Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
41,079169
8134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind
Raldidaldi
42,0dnc692
986Ido Poelman, Peter Jonker, Pieter Duvalois
De Zaan
44,01413611
1083Lucas Bouma, Bart Frinten, Wiebrand de Boer
Net nokker bjentsje
45,01119312
11136Joost van Raay, Tjerk Feenstra, Nard van Breemen
Anna
48,0dnc5414
12140Rob de Kraa, Fred Bulk, Joost Houweling
Geronimo
50,0dnf1456
13122Frans Brandjes, Willem Schermer, Piet Brandjes
Hommeles
50,012101315
14108Leo Hartman, Patrick Willempie van Leeuwen, Gert J. van Leest
Oranje
52,05814dnc
1550Gerben van der Werff, Vincent Huntelman, …
Purple Heart
55,0dnc1578
16128Bert Zonjee, André Verduin, Kick van Swol
Cees
57,09201513
1758Ellard Tuik, Jan Vos, Gerlinde Vos
Caatje
64,08122222
1859Andries de Muijnck, Maria Kuiper, Jan Hein Bakker
Alioth
67,0131118ocs
1966Frans Zonjee, Dees Zonjee, Bart Jonker
Jan van Scorel
69,017212110
20118Roelf Otto, Edmond Jacobs, Pepijn Otto
wissi wossi
69,015162018
21133Raoul Oosthoek, Thom Ringsma, Harm Borrie
Flitspopper
78,016dnc1720
22100Arjen Snoekc, Pieter Huitema, Carel-Jan Zweep
Overd’100
78,0ocs181916
2351Just Zandhuis, Paul Schekkerman, Bas Boterman
zeepaardje
83,018232319
24111N.E. Post
de drie eentjes
92,0dnc222421