Alle uitslagen van 2008 die in de Regenboog verzeild zijn

 

Uitslagen openingswedstrijden Sneek

19+20 april 2008

 

 

1130harry amsterdam, sneek2,011
284maurice schonk, sneek5,032
338douwe zwart, goutum8,044
437peter schuil, sneek9,063
588lucas bouma, haskerdijken12,057
6100arjen snoekc, groningen13,085
717henk bergsma, loosdrecht15,02dnf
891franklin la grouw, ilpendam15,078
977lex v.drooge, terzool16,0106
1083bram pasma, drachten19,0910
1172marinus schouten, grou22,0dnf9
12142ruurd veldhuis, kuinre26,0dncdnc

 

Battle of the lakes

Uitslagen Battle of the Lakes

19+20 april 2008

Battle of the Lakes
Uitslag Regenboog
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
NoNeilnoNaamPunten1234567
1144Mark Neeleman6,0111
5
111
2140Rob de Kraa15,026212
7
2
3116Kees Barnhard24,04238
10
43
4112Leo Hartman24,053
8
6334
569Thijs Kok26,06442
12
55
6131F. Bulk30,03561042
11
750Juriaan van Woerkom44,09
10
748610
845E.P. Kamschreur47,0109595
11
9
956Ronald Lafeber48,08
12
123997
10134J.J.R. Perridon59,077
dnf
dns78dns
1196Joop Roozenburg61,0128911
14
138
1267Remko Boot62,0

dns
dns1376dnf6
13123S. Bakker69,0111111
dnf
1110dns
145A. Diephuis72,0
13
131012131212
Remko Boot met Regenboog 67 is de initiatief nemer van dit evenement, zijn Regenboog werd zaterdagmiddag na een winter lang restaureren te water gelaten.

 

Uitslagen Voorkaag 2008
NoZeilnoNaamPunten1234
187Peter Bijlard102314
2141Fred Bulk113152
369Niels Kok131435
4131Max Blom194573
5140Rob de Kraa2161041
6108Leo Hartman215628
7123Steven Bakker37821611
8133Raoul Oosthoek40117616
950Michael de Kraa4017887
1075Eric de Nes451019106
1135Henk Noppen471391312
1222C. Zant50715919
1388Lucas Bouma5115121113
14127Ron van Eijk5212111415
1596Joop Roozenburg559161218
16135Jan Willem ten Kley5514141710
175Arthur Diephuis631620189
1881Albert van Vianen63dnc131514
1914Rob Schenk75dnc181917
20126Otto Waterlander7518172020
Uitslagen Kleine Sneekweek 2008
NoZeilnoNaamPunten12345
117henk bergsma, loosdrecht611-731
2130harry amsterdam, sneek84(dsq )112
318maurice schonk, sneek12(ocs )2253
4100arjen snoekc, groningen172-6465
583bram pasma, drachten17733-84
637peter schuil, sneek1835-828
788lucas bouma, haskerdijken21546-76
872marinus schouten, grou2667-1049
991franklin la grouw, ilpendam3288-997
1038douwe zwart, goutum34(dnc )951010
1177lex v.drooge, terzool48(dnf)dncdncdncdnc

Uitslagen Gouwe Ouwe 2008

 

 

 

Koninklijke Watersport-Vereeniging Loosdrecht

Regenboog Jeep Klasse evenement KWVL 2008

Entries: 39     Races Sailed: 7     Discard: 1

Series PlaceSail NoHelmCrew3Series Points race 1A race 2 race 3 race 4 race 5 race 6 race 7
1144Mark NeelemanGerard vd KrogtPieter van Reeuwijk22211314321
217Henk BergsmaBas MeermanWillem Nico Potma30181284132
3121Cees NaterFleur MandemakerJelle v/d Zee32610219914
487Peter BijlardBrent LucasArthur van Berge Henegouwen361021156611
5116Kees BarnhardRogier VosRobbie Bielas39138924143
620Peter Hoogendamj.w. FleersH. Wierenga467154152414
7114Marc BleesBob StehmannBastiaan Kort5636320122512
8112Bouw van WijkPatrick van LeeuwenGilbert Imthorn5912815323413
9140Rob de KraaJoost HouwelingNNB6315167710822
1018Maurice SchonkFrank HettingaFetze reitsma6514225915157
11139Frank TolErnst-Jan BeukersSteven en Derek Tol6787401321108
1274Frits BeckSjoerd VollebregtBoudewijn Beck7419920127740
1369Thijs Kokkokkok76245162218510
14134Manfred van MunsterRene PerridonLodewijk Schut7954268142325
1545Eric Peter KampschreurFrank BikRobert Kampschreur87201319282315
1638Douwe ZwartJitske WesterKit Coremans882720111719129
17108Joost van RaayLeo HartmanMartin van Wettum9023171711111717
18131Max BlomBoris BulkThomas Allart96432124262123
19120Peter KempeneersBert de LangeCees Klinkenberg97162462130921
2075Eric de NesJan Huib van der StadtLeander Lignac1063214235161929
2167Hans van DrunenRemko BootSander de Haan10925301016221620
22103Maarten VersluisGerrit RuijsHans Maessen1189111426322632
23171Erik KoekoekLindy MargadantEvelien Goedkoop13012193527242226
2450Michael de KraaGerben van der WerffMax Blom Jr.1341721292983031
2556Ronald LafeberRob van DamBoaz Hogenelst13440401218271324
2691Bart La grouwStephan La GrouwBote Hettinga13421342233131827
2735Henk NoppenBen KloosJeroen Krijt1352823316293218
2837Peter SchuilOlga Schuilrutger Maltha13622182523282028
29123Steven BakkerMartijn SerelliMartijn Bruins14726251838342816
30142Ruurd VeldhuisJurriaan BeekerArnoud de Haan15040402436201119
3122C. ZantG SchmittB Zant15540403210253315
325A. DiephuisE. JanssenR. Koenders/S. Gordijn15929272725173440
33136Tjerk FeenstraOlaf Gietelinkn.t.b.16511293432352930
3484Hans van StekelenborgPeter SchoutenJos van Benschop1754040283440276
3547Dirk van EckJan-Hein JesseBastiaan Fontein19530323630313836
3616Guus de GrootDirkArno19631313335333633
3789R. van der ZalmHr. PadbergHr, van Woerkom19840263031363540
3886Ido PoelmanErik Poelmannog onbekend21133333737373734
3997Hans de JongHans jrMarcel22034353839403935

 

ma 12 mei 08 13:45
Sail100 Sailing Results Software Program

 

Uitslagen Voorbraassem 2008

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten123456
1140Rob de Kraa, Joost Houweling, G.A. Vrind
Geronimo
16,011(dnf)252
275Eric de Nes, Jan Huib vd Stadt, Leander Lignac
The Happy Elephant
26,7(6)52341
345Eric Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
36,43284(10)3
469Diederik Kok, Thijs Kok, Martin Kuiters
Wildebras
40,744167(9)
587Peter Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, Brent Lucas
De Maetschap
42,75341(dnf)ocs
6131Max Blom, Boris Bulk, Thomas Allard
Maximum
48,02107(11)110
7112Bouw van Wijk, Patrick van Leeuwen, Wijnand Boender
1-1-2
49,7786(9)24
835Henk Noppen
First lady
62,7(9)93897
95Arthur Diephuis, Ellert Janssen, Sandro Gordijn Rob Koenders
Snip
62,7865(12)115
10116Kees Barnhard, John van Gelder, Robbie Bielas
3+stuur
66,0(10)79588
1181Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen
hollandia
71,7(11)111010311
12141Adrie Engelvaart, Fred Bulk, Martin Buis
Bengel
74,4(dns)dnsdns766

 

 

 

 

 

Nieuwe pagina 0

Uitslagen Houtevenement 2008

Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

NoZeilnoNaamPunten12345
1130harry amsterdam, sneek7,021(4 )13
237peter schuil, sneek10,01(8 )522
3100arjen snoekc, groningen12,0(dnf )4341
4142ruurd veldhuis, kuinre13,03(5 )154
588lucas bouma, haskerdijken16,052(7 )36
672marinus schouten, grou19,04(dnf )267
7103maarten versluis, zwolle23,0666(8 )5
818franklin la grouw, ilpendam30,0778(9 )8
938douwe zwart, goutum32,0(dnf )3ocs79
1077lex v.drooge, terzool52,0(dsq)dncdncdncdnc
1078erik koekoek, loosdrecht52,0(dnc)dncdncdncdnc
10117k.r. plaatje, goingarijp52,0(dnc)dncdncdncdnc

 

 

 

 

Holland Weekend 2008 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345
1131Max Blom, Boris Bulk, Thomas Allert6,01131(9)
269Thijs Kok, Martin Kuiters, Roelof Kok10,04(6)123
3140Rob de Kraa, Joost Houweling, Gerbeb van der Werff13,0522(13)4
417Henk Bergsma, Martin van Wettum, Willem Nico Potma14,024(10)71
5145Maarten Morsman, Jan van Staveren, Willem Timmers19,0854(10)2
6139Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Marjesse Tol24,0639(14)6
767Hans van Drunen, Remko Boot, Robbie Bielas26,0775(12)7
837peter schuil, olga schuil, rutger maltha28,03889(12)
978Erik Koekoek, Evelien Goedkoop, Eric Staartjes36,0119124(13)
1056Ronald Lafeber, Rob van Dam, Boaz Hogenelst37,0911(dnf)314
115Arthur Diephuis, Ellert Janssen, Sandro Gordijn41,01010(11)1110
12103Maarten Versluis, Hans Maessen, Govert Versluis42,0(dns)dns6611
1386Peter Jonker, Ido Poelman, Erik Poelman42,0(dnc)dnc788
14136Joost van Raay, Tjerk Feenstra, …….48,0(dns)dnsocs55
1520Peter Hoogendam, Johan Wouter Fleers, Johan Rienk Wierenga76,0(dns)dnsdnsdnsdns
1535Henk Noppen, ben Kloos, Pieter Kempeniers76,0(dns)dnsdnsdnsdns
1588Lucas bouma, wiebrand de boer, bart vrinten76,0(dns)dnsdnsdnsdns
15146Bas Korswagen76,0(dns)dnsdnsdnsdns

 
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.015
Copyright 1986 – 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Uitslag Braassem Summer Event 2008

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345
1144Mark Neeleman, Pieter van Reeuwijk, Gerard Vd Krogt
MY TRUST
17,011(12)111
2140Rob de Kraa, Joost Houweling, Nb Nb
Geronimo
21,72235(9)
387Peter Bijlard, Arthur van Berge Henegouwen, Brent Lucas
De Maetschap
22,71(6)264
4141Adrie Engelvaart, Fred Bulk, Martin Buis
Bengel
31,7357(24)2
517Henk Bergsma, Bas Meerman, Willem Nico Potma
Maas
49,754614(dns)
6145Maarten Morsman, Jan van Staveren
Black Pearl
50,0101(19)814
778Erik Koekoek, Evelien Goedkoop, Lindy Margadant
Zware Dobbel
51,74(20)1838
8108Leo Hartman, Thom Schonk, Bert Vd Spek
De Brave Hendrik
51,78(13)4126
950Michael de Kraa, Gerben van der Werff, Vincent Huntelman
Purple Heart
56,76(14)51013
10116Kees Barnhard, John van Gelderen, Dennis van Gelderen
stuur+mannen
61,0(12)91297
1175Eric de Nes, Jan Huib Vd Stadt, Jean Contant
the happy elephant
67,015(24)20211
12139Frank Tol, Ernst-jan Beukers, Steven Tol
Dreadnought
67,0778(22)21
1374Frits Beck, Sjoerd Vollebregt, Roelof Kok
Windekind
69,091016(18)10
1484Hans van Stekelenborg, Peter Schouten, Jos van Benschop69,7(19)3171712
15134Manfred van Munster, Rene Perridon, Gijs Vrind
Raldidaldi
70,01316154(dns)
1669Thijs Kok, Kok, Kok
Wildebras
71,0(ocs)1113716
1745Eric Peter Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
75,0(21)891519
18115J.H. Bakker, A. de Muijnck, M. Kuiper
Arc-en-bleu
79,0181914(26)5
19131Max Blom, Boris Bulk, Thomas Allert80,0(23)17111315
2035Henk Noppen, Ben Kloos, Patricia
First Lady
89,01415(23)1917
215Arthur Diephuis, Ellert Janssen, Sandro Gordijn Rob Koenders
Snip
89,71625(26)253
2281Albert van Vianen, Lars van Vianen, Stephan van Vianen
hollandia
98,02421(25)1118
2322Cornelis Zant, Guido Schmitt, Bart Zant
Kever
99,022221021(dns)
24120Petra Kempeneers, Cees Klinkenberg, Bert de Lange
Jantje van Leyden
101,017182220(dns)
25121Fleur Mandemaker, Jelle van der Zee, Claire Blom
Iris
103,020(23)211622
2686Ido Poelman, Erik Poelman, Bart Jonker
De Zaan
116,025(26)242320
2767Hans van Drunen, Gerard van Drunen, Casper van Drunen
Klerejongens
136,0(dns)dnsdnsdnsdns

 

 

 

 

Uitslagen Kampioenschappen Regio Noord 2008

NoZeilnoNaamPunten1234567
118maurice schonk82211-411
238douwe zwart1414223-82
391bart la grouw27-10347553
4100arjen snoekc2831-76774
572marinus schouten31853564-10
683bram pasma35798(dnc )236
7142ruurd veldhuis364-11941027
8103maarten versluis41-9753899
9130sipko zwart4968(dnf)dnc1ocs8
10117k.r. plaatje50116(dnf)dnc965
1137peter schuil5551068(dnf)dncdnc
1258ellard tuik63-1212109111011
UITSLAGEN JENEVERBOOMBOKAAL 2008
Zaterdag Wedstrijden
ZeilnoStuurmanRace 1Race 2Race3TotaalPlaats
87Peter Bijlard11351
45Eric Peter Kampschreur524112
108Leo Hartman4101153
74Frits Beck656174
110Wim van Biezen837185
5Arthur Diephuis2152196
60Frans Sluyters3810217
75Eric de Nes979258
134Manfred van Munster7135259
133Raoul Oosthoek17683110
131Max Blom154133211
69Thijs Kok119163612
127Ron van Eijk1012143613
140Joost Houweling1411113614
121Jan.F.Mandemaker1316124115
14Bob Schenk1214174316
141Adrie Engelvaart1818155117
135Jan Willem ten Kley1617(DNF)205318
126Otto Waterlander1919185619
Lange Afstand Wedstrijd Zondag
ZeilnoStuurmanPlaats
60Frans Sluyters1
87Peter Bijlard2
134Manfred van Munster3
75Eric de Nes4
5Arthur Diephuis5
131Max Blom6
140Joost Houweling7
45Eric Peter Kampschreur8
121Jan.F.Mandemaker9
126Otto Waterlander10
74Frits Beck11
108Leo Hartman12
141Adrie Engelvaart13
69Thijs Kok14
135Jan Willem ten Kley15
127Ron van Eijk16
14Bob Schenk17
133Raoul Oosthoek(DNF)20
110Wim van Biezen(DNS)20
Eindstand Zaterdag en Zondag
ZeilnoStuurmanPunten     Totaal
87Peter Bijlard71
45Eric Peter Kampschreur192
60Frans Sluyters223
5Arthur Diephuis244
108Leo Hartman275
74Frits Beck286
134Manfred van Munster287
75Eric de Nes298
110Wim van Biezen389
131Max Blom3810
140Joost Houweling4311
69Thijs Kok5012
121Jan.F.Mandemaker5013
133Raoul Oosthoek5114
127Ron van Eijk5215
14Bob Schenk6016
141Adrie Engelvaart6417
126Otto Waterlander6618
135Jan Willem ten Kley6819

 

Uitslagen Trust Open 2008 / Aegir  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten123456
1144Mark Neeleman5,71(9)1113
2140Martijn van Muyden14,721(3)232
356Hans van Drunen39,747(dns)371
475Eric de Nes47,7(dnf)26ocs25
5112Bouw van Wijk48,1(dsq)52666
650Gerben van der Werff49,054475(8)
760Frans Sluyters51,7(dsq)3raf544
8114Marc Blees57,4365(ocs)810
989Juriaan van Woerkom71,0(dsq)107897
1096Joop Roozenburg71,76889(11)11
11134Manfred van Munster79,0(dsq)dnfdnc4109
12133Raoul Oosthoek82,07129(dnc)1212
13123Steven Bakker97,0(dsq)11dnsdncdncdnc

 
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.022.050
Copyright 1986 – 2005, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring

 

Uitslagen Zomerwedstrijden Sneek 2008
NoZeilnoNaamPunten1234
118maurice schonk, sneek3-1111
2130harry amsterdam, sneek6-2222
372marinus schouten, grou12-6363
491bart la grouw, ilpendam13544(dnf)
5103maarten versluis, zwolle144-855
686ido poelman, woubrugge2186-107
7117k.r. plaatje, goingarijp22-9796
838douwe zwart, goutum2335(dnf)dnc
937peter schuil, sneek257(dns )3dnf
10142ruurd veldhuis, kuinre26(dnc)dnc74
1183bram pasma, drachten31(dnc)dnc88
1277lex v.drooge, terzool45(dnc)dncdncdnc
1288lucas bouma, haskerdijken45(dnc)dncdncdnc
12100arjen snoekc, groningen45(dnc)dncdncdnc
Punten houden rekening met 1   aftrekwedstrijd

 

Uitslagen Kaagweek 2008

Uitslag Regenboog – A1
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
184Peter Peet6,0211(3)2
2112Bouw van Wijk Jr.
1 – 1 – 2
10,0225(9)1
374Frits Beck
Windekind
11,01(7)226
4140Rob de Kraa
Geronimo
14,0362(7)3
567Hans van Drunen
Witte Walvis
15,01941(10)
687Peter Bijlard
De Maetschap
17,04184(14)
7131Max Blom
Maximum
17,0541(10)7
8139Frank Tol
Dreadnought
17,0363(11)5
9116Kees Barnhard
Drie met Stuurman
17,04445(8)
10108Cees Nater
De Brave Hendrik
22,08338(9)
1160Frans Sluyters
Eau Courant
25,06766(15)
1250Gerben vd Werff
Purple Heart
29,0538(14)13
1378Erik Koekoek
(Z)ware Dobber
32,09127(15)4
14110Wim van Biezen
Swan
34,0787(16)12
15120Peter Kempeneers38,08109(13)11
1638Douwe Zwart
Boogschutter
41,0(dnc)5512dnc
17100Arjen Snoekc
Top 100
46,062(dnc)dncdnc
18134Manfred van Munster
Raldidaldi
53,078(dnc)dncdnc

 

 

Uitslag Regenboog – A2  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
189Juriaan vn Woerkom
Wilhelmina
25,0(12)111022
275Eric de Nes27,0dnc5(dsq)11
35Arthur Diephuis
Snip
27,0(ocs)12654
4121Fleur Mandemaker
Iris
31,010(15)1038
535Henk Noppen
First Lady
34,0(11)101185
696Joop Rozenburg
Asbest
36,011(15)997
7146Bas Korswagen41,0(dnf)dnc1146
822Cees Zant
Kever
41,013(17)1279
981Albert van Vianen
Hollandia
47,012dnc12(dnc)3
10135Jan Willem ten Kley
Sirene
49,0(dnf)1814611
11126Otto Waterlander
Beloften en Leugens
50,0(14)14131112
12127Ron van Eijk
Team Oak
51,014131410(dnc)
1397Hans de Jong
Marco Polo
56,01511dnc(dnc)10
1416Cor de Groot
Wonderkind
56,015161312(dns)
1591Bart La Grouw
Tridente d’Oro
67,0916dnc(dnc)dnc
1656Ronald Lafeber
Oranje
67,01014dnc(dnc)dnc
1745Eric Kampschreur
D’Halve Maen
72,0dnf9dnc(dnc)dnc
1814Bob Schenk
Tijdverdrijf
75,01319dnc(dnc)dnc
19103Maarten Versluis
Aqua Musica
77,0dnc13dnc(dnc)dnc
2086Ido Poelman
Zomerweelde
80,0dnc17dnc(dnc)dnc
2188Lucas Bouma84,0dncdncdnc(dnc)dnc

 

Uitslag Dames-Regenboog

 

No Zeilno Naam Punten 1
1139Blanche Lucas-Janssen1,01
278Lindy Margadant2,02
367Carla Boot3,03
4116Inge Segeren4,04
584Pien Moerman5,05
6140Anita de Kraa6,06
775Jacqueline de Nes7,07
889Sophie Bikker8,08
996Astrid v/d Boogaardt9,09
1050Quinta de Kraa10,010
11126Marieke Waterlander11,011
125Kirsten Renaud12,012
1381Jeanette Meijknecht16,0dnf
1360Lies Slijters16,0dsq
1322Linda Timmer16,0dnc

 

 

TEAMWEDSTRIJDEN Holland-Friesland
Regenboog / Stuurmanrace 1race 2race 3race 4race 5race 6totaal
Holland
 H 45 Eric Kampschreur
 H 60 Peter Peet
 H 87 Peter Bijlard
 H116 Kees Barnhard
 H134 Manfred Munster
Team Captain: Frans Sluyters1111116
Friesland
Fr 35 Peter Schuyl
Fr 38 Douwe Zwart
Fr91 Bart Lagrouw
Fr100 Arjen Snoekc
Fr103 Maarten Versluis
Team captain: Gerlof v/d Werf0000000

 

 

 

Uitslagen Sneekweek 2008  in 1 groep gezeild.

NoZeilnoNaamPunten12345
118maurice schonk, sneek13,0(dnf )3235
277lex v.drooge, terzool16,0(9 )4543
317henk bergsma, loosdrecht19,01251(25 )1
4114marc blees, amstelveen19,0413(11 )11
520jilko andringa, grou22,017(11 )104
6140martijn van muyden, bussum29,011288(20)
7130harry amsterdam, sneek31,0267(24 )16
8131max blom sr., wassenaar34,0131146(19)
960peter peet, scheveningen39,01710(dnf )210
1088lucas bouma, haskerdijken42,0(19 )121299
11100arjen snoekc, groningen43,0813616(22)
12112martin van leest, new orleans, usa44,0689(22 )21
1338douwe zwart, goutum45,05151015(17)
1437peter schuil, sneek47,07141313(18)
1584hans van stekelenborg, reeuwijk49,01016(dnc )176
1634roel wester, grou49,014(dnf )15128
1772marinus schouten, grou51,018917(28 )7
1878erik koekoek, loosdrecht56,0(29 )2014715
1983bram pasma, drachten63,01518(dnc )525
20145maarten morsman, enschede68,03(dnf)dnc262
2122
  1. zant, kaag

 

 

79,02826(dnc )124
2291franklin la grouw, ilpendam86,03023(dnc )2112
2367hans van drunen, rotterdam86,016(dnf)dnf2013
24101dirk zwart, sneek87,023(dnc )161434
2545e.p. kampschreur, leiderdorp89,020(dnf)dnc1814
26127jasper van eijk, warmond99,0(31 )22183128
27123steven bakker, enspijk100,02519(dnf )3026
2850michael de kraa, scheveningen103,024(dnf)dnc1923
2996joop roozenburg, den haag110,02725(dnf )2731
3035ben kloos, voorschoten115,02621(dnc )3533
31117k.r. plaatje, goingarijp116,021(dnf)dnc2929
32103theo de vries, ijlst120,03417(dnf )3435
3386ido poelman, woubrugge121,03224(dnf )3332
34118r.otto, giekerk122,035(dnf)dnc2327
35104dirk van dort, leeuwarden132,033(dnf)dnc3230
36134manfred van munster, bergschenhoek133,022(dnc)dncdncdnc
Uitslag Nederlands Kampioenschap Regenboog   Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden

NoZeilnoNaamPunten12345678910
187Peter Bijlard, Den Haag, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
de Maetschap
20,23640311(6)34(5)2
217Henk Bergsma, Loosdrecht, Bas Meerman, Willem Nico Potma
Maas
33,0115217(ocs)223(21)
3144Mark Neeleman, Reeuwijk, Gerard vd Krogt, Pieter van Reeuwijk
MyTrust
40,0446(7)637(15)46
418Cees Nater, Sneek, Maurice Schonk, Frank Hettinga
Wilskracht
45,0527(22)10(ocs)11163
5145Jan van Staveren, Enschede, Maarten Morsman, Willem Timmers
Black Pearl
65,09(17)(19)6412910114
6116Kees Barnhard, Leimuden, Rogier Vos, John van Gelder
3 + stuurman
65,0(31)585115513(21)13
7140Rob de Kraa, Schilde, Joost Houweling, Martijn van Muiden
Geronimo
70,0118(33)816113(dnf)94
845Eric Kampschreur, Leiderdorp, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
88,01911(30)38102458(34)
984Hans van Stekelenborg, Reeuwijk, Peter Schouten, Maarten Max Moerman97,016(38)41018710(29)248
10139Frank Tol/Leo Hartman, Aerdenhout, Ernst Jan Beukers, Matthieu Moerman
Dreadnought
99,0131312(21)2(17)17161412
11131Max Blom, Wassenaar, Boris Bulk, Thomas Allart
Maximum
101,0102411315(ocs)15815(29)
12112Bouw van Wijk, Woubrugge, Patrick van Leeuwen, Gilbert Imthorn
1-1-2
101,01216(24)420(28)6141118
1360Frans Sluyters, Voorschoten, Peter Peet, Michiel Sluyters
The Yellow Submarine
101,0691511518(33)2116(26)
1469Thijs Kok, Oegstgeest, Niels Kok, Martin Kuiters
Wildebras
104,0(28)23(39)17214111927
15130Harry Amsterdam, Sneek, Tjalling Tjalsma, Jildert Koopman
Froukje
104,0822161223986(dnf)(dnf)
16114Marc Blees, Amstelveen, Haico de Boer, Bastiaan Kort
Dubbel D
106,031217(24)131518(24)1810
1767Hans van Drunen, Dordrecht, Remko Boot, Jeroen vd Wolf
Klerejongens
107,02310197(32)2125(26)20
1889Boris Bayer, Wassenaar, Ap Padberg, Juriaan van Woerkom
Wilhelmina
109,0(dsq)2514(26)3261211216
1974Frits Beck, Wassenaar, Roelof Kok, Diederik Kok
Windekind
113,0(27)62120920(30)31915
20123Steven Bakker, Enspijk, Floris Toetenel, Michiel Reuter
Goudhaantje
124,0177(36)15252316(32)201
21125Cees van Grieken, Rijnsaterwoude, Wietze Zetzema, Thijs Pasma
Zweiland
125,0719227(33)2726710(28)
2250Michael de Kraa, Scheveningen, Gerben van der Werff, Max Blom jr.
Purple Heart
141,0251411(dnf)2724412(33)24
2372Marinus Schouten, Grou, Peter Naeye, Paul Rijk
Berenboog
144,0182013(dsq)1425(29)28719
2438Douwe Zwart, Goutum, Menthe de Jong, Gilbert Figaroa
Boogschutter
147,02315239(dnf)13(36)172522
25133Peter Bisschop, Oegstgeest, Raoul Oosthoek, Henk Kraaij
Flitspopper
148,020(36)2816(34)142523139
26115Jan Hein Bakker, Wijdewormer, Andries de Muynck, Maria Kuiper
arc-en-bleu
153,01529(35)3312234(dnf)1711
27120Peter Kempeneers, Warmond, Bert de Lange, Cees Klinkenberg
Jantje van Leyden
153,0(32)211831228149(ocs)30
2875Eric de Nes, Lisse, Jan Huib van de Stadt, Leander Lignac
Happy Elephant
160,024103128191132(33)(ocs)5
2978Erik Koekoek, Loosdrecht, Evelien Goedkoop, Lindy Margadant
(Z)ware dobber
169,022(26)26142616(28)182225
3091Bart La Grouw, Amsterdam, Stephan La Grouw, Marcel Splinter
tridente d’Oro
184,014(35)20(35)312122222331
31136Tjerk Feenstra, Brielle, Theo de Vries, Olaf Gietelink
Anne
192,03018(32)(dsq)281923202727
3237Peter Schuil, sneek, Bote Hettinga, Robbie Bielas
de Wilde Rakker
207,021272918243027(bfd)31(32)
3356Ronald Lafeber, Reeuwijk, Rob van Dam, Peter van Dam
Oranje
224,0(dnf)30(40)30322231342817
3435Henk Noppen, Leiden, Ben Kloos, Peter de Wit
First Lady
224,02631(38)232933(39)273223
35121Jan Frans Mandemaker, Wassenaar, Fleur Mandemaker, Jelle van der Zee
Iris
232,033282729(35)34202635(dnf)
365Arthur Diephuis, Leimuiden, Ellert Janssen, Sandro Gordijn
Snip
242,0(bfd)332525(36)3519363633
37128Bert Zonjee, Uitgeest, Dees Zonjee, Bob Schenk
Cees
257,0343434(36)3031(35)302935
38126Otto Waterlander, Heemstede, Jan-Hein Jesse, Jork Aten
Windroos
265,029(37)22323736(38)353737
3916Cor de Groot, Arno Sap, Pieter Kempeneers265,035323734(39)29373130(38)
4081Albert van Vianen, Den Haag, Lars van Vianen, Stephan van Vianen
Hollandia
275,0(dnf)3993738(dnf)dnfdnf3436

 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:

87Peter Bijlard, Den Haag, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
de Maetschap
race 1:3.1 punten
87Peter Bijlard, Den Haag, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
de Maetschap
race 2:3.1 punten

 
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.022.083
Copyright 1986 – 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Uitslagen Langweer

REGENBOOG

No Zeilno Naam Punten123
118 Maurice Schonk, Sneek, Frank Hettinga / Fetze Reitsma 3,0111
2 100 Arjen Snoekc, Groningen, Pieter Huitema / Carel-Jan Zwe 9,0423
3 142 Ruurd Veldhuis, Kuinre, Jurriaan Beeker / Tom Veldhuis 9,0234
438 Douwe Zwart, Amsterdam, Marcel Franckena / Bote Hettin 13,0346
537 Peter Schuil, Sneek 16,0655
688 Lucas Bouma, Jorwert, Wiebrand de Boer / Jitske West 17,0872
777 Lex van Drooge, Terzool, Jan van Drooge / Paul Knegt 21,0597
8 118 Roelf Otto, Giekerk, Jaap Rufekamp / Danie Rufenkam 23,07610
991 Franklin la Grauw, Ilpendam, Bart en Stephan la Grauw 25,0988
1072 Peter Naeye, Grouw, Paul Rijk / Marinus Schouten 29,010109

 

Uitslag Regenboog Na Braassem  

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

NoZeilnoNaamPunten12345
187Peter Bijlard, Brent Lucas, Arthur van Berge Henegouwen
De Maetschap
0,0(1)1111
2148Leo Hartman, Fons Hartman, Patrick van Leeuwen
Brave Furie
12,02(5)222
375Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Leander Lignac
The Happy Elephant
25,1(4)4333
4116Kees Barnhard, John van Gelder, Dennis van Gelder
3+stuurman
27,43344(7)
55Arthur Diephuis, Ellert Janssen, Sandro Gordijn
Snip
34,052(7)74
635Henk Noppen, Peter de Witte43,4(7)6565
7141Adrie Engelvaart, Martin Buis, Addie Bouwmans
Bengel
45,16(7)656
8126Otto Waterlander, Otto Waterlander, Jork Aten
Windroos
56,0(8)8888
922Cornelis Zant, Guido Schmitt, Bart Zant
KEVER
64,0(dns)dnsdnsdnsdns

 

Uitslagen Sluitingswedstrijden Sneek 2008

NoZeilnoNaamPunten1234
118maurice schonk, sneek3,0(3 )111
2130harry amsterdam, sneek9,01(10 )26
337peter schuil, sneek11,0(10 )362
4100arjen snoekc, groningen12,0(9 )543
583bram pasma, drachten13,022(11 )9
6103maarten versluis, zwolle15,0(6 )654
738douwe zwart, goutum18,0(13 )837
820jeannette ritchi-hofland, sneek18,044(13 )10
988lucas bouma, haskerdijken20,07(12 )85
1091franklin la grouw, ilpendam23,0599(11)
1172marinus schouten, grou23,087(12 )8
12142ruurd veldhuis, kuinre31,012(13 )712
1394theo de vries, ijlst32,0111110(13)
1477lex v.drooge, terzool45,0(dnc)dncdncdnc

NAKAAG 2008

Uitslag Regenboog – Fleet 10

No Zeilno Naam Punten 1
178Willem Nico Potma1,01
2140Joost Houweling2,02
387Arthur van berge Henegouwe3,03
4133Peter Bisschop4,04
522Guido Schmitt5,05
650Gerben v/d Werff6,06
7127Ron van Eijk7,07
875Jan Huib v/d Stadt8,08
9135Jan Willem ten Kley9,09
105Sandro Gordijn15,0dnc
10110Wim van Biezen15,0dnc
10139Derek Tol15,0dnc
10144Gijs Vrind15,0dnc
10146Bas Korswagen

Uitslag Regenboog- en Drakenevenement 2008

11 – 12 oktober

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

Regenboog

NoZeilnoNaamPunten123456
1116Kees Barnhard, John van Gelder, Maarten =at
3 + stuurman
18,02(14)11113
275Eric de Nes, Jan Huib van der Stadt, Bart Jonker
The Happy Elephant
19,0112(12)96
350Rob de Kraa, Joost Houweling, Ben
Purple =eart
21,0(ocs)39225
4140Michael de Kraa, Gerben van der Werff, =incent Huntelman
Geronimo
21,0654(10)42
55Jan van Staveren, Sandro Gordijn, Ellert Janssen
Snip
27,05(raf)3487
678Erik Koekoek, Evelien Goedkoop, Lindy Margadant
Z(w)are Dobber
30,07285(14)8
7134Manfred van Munster, Gijs Vrind, Lodewijk Schut
RALDIDALDI
32,010(raf)51331
817Henk Bergsma, Bas Meerman, Peter =chuil
Maas
38,04(dnf)117133
945Eric Kampschreur, Frank Bik, Robert Kampschreur
Halve Maen
40,03(dnf)153712
1091Bart La Grouw, Stephan La Grouw, Bote Hettinga
Tridente d’oro
40,09776(11)11
1186Ido Poelman, Peter Jonker, Erik =oelman
De Zaan
47,0114148(ocs)10
12111Willem Hos, Erik Hermans, Renee =oogmoed
drie ééntjes
50,013(dnf)617104
13114Marc Blees, Haico de Boer, Sjirk =rouwer
DUBBEL D
51,0(ocs)12109515
14115Jan Hein Bakker, Andries de Muynck, Maria Kuiper
Arc-en-bleu
53,081312146(18)
15100Arjen Snoekc, Pieter Huitema, Carel Jan Zweep
Overd’100
55,01211(13)11129
1635Henk Noppen, Ben Kloos, Peter de =it
First Lady
66,01461715(18)14
1766Frans Zonjee, Dees Zonjee, Rogier
Jan van = Scorel
77,016816(20)1720
18128Bert Zonjee, Igor, Martijn =oene
Cees
80,01715(18)161616
19122Frans Brandjes, Willem Schermer, Erik Kruijenaar
Hommeles
84,01510(dnf)1815dnf
2051Just Zandhuis, Robin Segaar, Daan Dijkxhoorn
Zeepaardje
90,0(ocs)920231919
2182Ron Zwart, Ralf Kouwenberg, Susan Klein
Beneventum
94,0(dnf)1819192117
22102Rik Stapel, Wout Stapel, Kees/ Jork Stapel
Jolijt
98,01816212122(dns)
2359Henry Zuidwijk, Rik Zuidwijk, Jos Burgman
Alioth
99,01917(22)222021
2422Kees Zant, Guido Schmitt, Bart =ant
kever
130,0(dnc)dncdncdncdncdnc
2488Lucas Bouma130,0(dnc)dncdncdncdncdnc